2737
2739
عنوان

تونر کیا دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21220 بازدید | 64 پست

کی بهتون گفته تونر شوینده ست یا پاک سازی عمیق میکنه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خواستم بپرسم گفتم ضایعس عیچی نگفتم😂

من اتفاقااومدم تونی نی سایت تا چیزاییوکه نمیدونمویادبگیرم وبپرسم

توزندگیم بکارببرم.مثلا دوسال پیش که درسم تموم شد وبچه دارشدم فقط نشستم توخونه ولم دادم وخودموگول میزنم که خانه دلروبچه دارم ولی نظرم عوض شد تونی نی سایت

مثلا اینکه وقتموبه بطالت نگذرونم وتصمیم گرفتم برم خیاطی یادبگیرم وگواهینامه بگیرم فعلااولی روعملی کردم وگواهینامه ایشالله سال ۱۳۹۹واینکه صبحهها زودتر بیدارشم شبها زود بخوابم

برای تقویت مو از توویک تقویت مواستفاده میکنم وخیلی چیزای دیگه

2728
بله درست  والا اینحا انقدر ادمو مسخر میکنن میترسه ادم. سوال کنه😂 تونر شویند هستن؟

نه عزیزم شوینده نیست

شوینده پوست جداست..مثل فوم ها و ژل های شوینده

تونر آبکیه مثله میسلار واتر

ولی میسلار واتر قوی و برای پاک کردن آرایش هست

ولی تونر سبکه و برای پاک کردن منافذ از آلودگی ها هست

مثلا شما آرایش داری پوستت رو اول با میسلار واتر تمیز میکنی بعد با ژل یا فوم شوینده ات

بعد تونر میزنی که چربی وphپوستت تنظیم بشه

ولی وقتی آرایش نداری فقط شوینده و تونر استفاده میکنی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

من تونر سینره استفاده میکنم شاداب کننده س خیلی کار خاصی نمیکنه قبلنم ویتامین سی سیگل داشتم ک افتضاح پوستو خشک میکرد

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
من اتفاقااومدم تونی نی سایت تا چیزاییوکه نمیدونمویادبگیرم وبپرسم توزندگیم بکارببرم.مثلا دوسال پیش ک ...

منم وقت داشته باشم ازاین چیزا استفاده میکنم ولی طبیعیشو بیشتر ترجیح میدم

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
چه گارکی خوبه وقیمتش چنده؟؟؟

من بادی شاپ گرفتم ولی قیمتش یادم نیست و البته که راضی ام

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
نه عزیزم شوینده نیست شوینده پوست جداست..مثل فوم ها و ژل های شوینده تونر آبکیه مثله میسلار واتر ول ...

اها ممنون 

این ویتامین e ک میگن قرص یمالین قرص باید مایع داخلش بمالی ؟

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2706