2733
2734
عنوان

تماس خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میگین 

چون برا دوستام زیاد پیش اومده

مثلا یکی یهو زنگ زد گفت اسباب کشی داریم بعدش زنگ میزنم

یکی گفت فامیل فوت شده داریم میریم شهرستان

یکی گفت یکیمون یهو عمل براش پیش اومده بعدا...

ممکنه،حالا شما براتون مهم نباشه خیلی اگه یکشنبه اومدن با پسرشون که هیچ ،اگه نیومدن یا پسرو نیاوردن ب ...

گفت نمیتونیم یکشنبه. اونا میخواستن امروز بیان ولی ما آماده نبودیم گفتیم یکشنبه 

2728
چون برا دوستام زیاد پیش اومده مثلا یکی یهو زنگ زد گفت اسباب کشی داریم بعدش زنگ میزنم یکی گفت فامیل ...

آخه دیروز ظهر زنگ زد که فردا میایم اگه نمیخواست کلا چرا دیروز زنگ زد. سر کار گذاشتن خیلی بده واقعا 

چون برا دوستام زیاد پیش اومده مثلا یکی یهو زنگ زد گفت اسباب کشی داریم بعدش زنگ میزنم یکی گفت فامیل ...

دقیقن خواستگاری سنتی خیلیاشون اینجوریه

میان چن بار با خانوادشون دخترو میبینن بعد میرن خبری ازشون نمیشه یا یه بهانه میارن

اول از مادر و خاله و خان باجی میان دخترو بررسی میکنن بعد پسرو میارن نمیگن اصلا شاید اینا همدیگه رو نپسندیدن 

2740
نمیشه که همینجوری سر کار بذارن. خیلی زشته. فکر کنم راست گفته باشه. اگه دروغ گفته خییییییلی خییییلی ...

نمیدونم با خودم میگم نمیشه که همینجوری یکیو سرکار گذاشت ولی اینقدر شنیدم که طرف قرار گذاشته و بی خبر نیومده 

آخه دیروز ظهر زنگ زد که فردا میایم اگه نمیخواست کلا چرا دیروز زنگ زد. سر کار گذاشتن خیلی بده واقعا&n ...

قضاوت نمیکنم ولی خودم دوران مجردی اینقد از این خواستگار سنتی ها فیلم نامه دیدم و دروغ شنیدم حوصله تعریف کردن ندارم خودمم از خواستگار سنتی بدم میاد

ایشالا برا شما خیره

آره یکی معرفی کرده ولی از آشنا های دوره زیاد ارتباط نداریم که بپرسیم 

حالا شما فرض کن دیگه نمیاد،بیخیالش شو،شاید نتونسته پسرشونو راضی کنن ک همراشون بیاد،بعضی مامانا خودشون الکی بدون هماهنگی با پسرسون میرن خواستگاری

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
حالا شما فرض کن دیگه نمیاد،بیخیالش شو،شاید نتونسته پسرشونو راضی کنن ک همراشون بیاد،بعضی مامانا خودشو ...

نمیدونم برام مهم نیست چون پسرو ندیدم که. ولی اگه نتونسته راضی کنه دیروز ظهر هم نباید زنگ میزد حالا میخواست امروز بیاد 

2706