2733
2734
عنوان

خیلی شاکیم از پدرشوهر مادرشوهرم

267 بازدید | 20 پست

اینو بگم ما تو یه ساختمونیم با خانواده شوهرم که عامل همه مشکلات ما همینه 

وضعشون خیلی خوبه خونه چن طبقه آپارتمان زمین باغ 

سه تا ماشین 

ولی از نظر مالی به همسرم کمک نمیکنن در حالیکه همسر من دوماه حقوق نگرفته زیر فشار مالی داغون میشه از بس بیرون کار میکنه در حالیکه خیلی پر توقع هستن که من و همسرم همیشه در خدمتشون باشیم 

فهمیدم چن روز پیش یه ماشین جدید خریدن 

اصلا دلم گرفت 

درکت میکنم

ما هم تو یه ساختمون هستیم

استراحت مطلقم باردارم

هیچی نه غذایی نه احوالپرسی 

شبوروز داماداش و‌دختراش اونجان اما بما اصلا محل نمی‌ذاره

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

الهی عزیزم

حق داری

حالا یکی دستش خالیه توقعی نیست.

ولی اون که داره خب به بچش کمک کنه. جای دور که نمی‌ره. لابد فکر می‌کنن خونه دادن نشستین دیگه نباید چیزی بخواین

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشیدااا ناراحت نشین اما بچه وپدر ومادر در برابر هم وطایفی دارن ولی این دلیل نمیشه که بچه ازشون توقع داشته باشه کمکش کنند وقتی مسیولیت یه زندگی مستقل قبول کرد یعنی در همه حال خودش باید حواسش باشه 

اگر بتونند کمک کنند خیلی هم خوب وعالیه ولی اینکه فکر کنیم وطیفه اشونه اصلا صحیح نیست

درکت میکنم ما هم تو یه ساختمون هستیم استراحت مطلقم باردارم هیچی نه غذایی نه احوالپرسی  شبور ...

خیلی سخته مامان بابای من اصلا اینجوری نیستن اینارو میبینم میگم آدم نیستن ازشون متنفرم

خیلی سخته مامان بابای من اصلا اینجوری نیستن اینارو میبینم میگم آدم نیستن ازشون متنفرم

بعضیا خیلی سنگدلن

بخدا یه غریبه همسایه آدم بود دلش میسوخت اما این یزید ها نه

2738
مگه عزیزتر از بچه هم هست  زندگی بچش داغون بشه بهتره مهم‌تر تز پول

مسلمه که نیست اما پول خودشونه نه پسرشونه هرطور بخواهن خرج می کنند

شما فکر کن اونا غریبه هستن تو ساختمانتون ایا ازشون توقع داشتید

مثل ما گاهی اصلا فکر میکنم شوهرم پسرشون نیست برای دخترشون با وجودیکه ازدواج هم کرده بود ماشین خریدن  ولی ما با چند جور وام سنگین باید زندگی کنیم  حقوق ما رو هم خیلی دیر به دیر میدن مامانم همیشه میپرسه که حقوق دادن یانه اگر ندادن کمکم میکنه ولی اونا اصلا نمیپرسن خودشون بهترین سفرها و بیشترین هزینه های زندگی که اصلا اولویت نیست دارن اون وقت پسرشون با هزار تا بدبختی دس به گریبانه 

درکت میکنم ما هم تو یه ساختمون هستیم استراحت مطلقم باردارم هیچی نه غذایی نه احوالپرسی  شبور ...

وای اعصاب منم خراب میشه وقتی میبینم مادرشوهرم عاشق دخترا و دومادای مضخرفشه و نامزد منم فقط واسه کار دوس دارن، بدیش اینجاست نامزدم اصلا متوجه این موضوع نیست و شدید وابسطه خونوداشه😖 میترسم بعد عروسیم اینطورمی بمونه

وای اعصاب منم خراب میشه وقتی میبینم مادرشوهرم عاشق دخترا و دومادای مضخرفشه و نامزد منم فقط واسه ...

من شوهرم وابسته نیس بهشون ولی من خیلی حرص میخورم

یه مدت خونه نبودم مادرش قابلمه ۵۰۰ هزاریمو برده براخودش

شوهرم هیچ روش نمیشه بهش بگه دارم از غصش میترکم

2706