2733
2734
عنوان

علت چاق نشدنم لواشکه؟؟؟

934 بازدید | 27 پست

سلام بچه ها من هرروز لواشک میخورم نمیتونم نخورم،بنظرتون بخاطر اونه که اصلأ چاق نمیشم؟!

غذاهم کم نمیخورم۵۰کیلوأم دوس دارم سه چهارکیلو چاق شم ولی نمیشم،

شوهرم میگه بخاطر لواشکه😒 

هیچ چیز را تجربه نخواهید کرد، مگر آنکه به آن فکر کرده باشید🧠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره ب منم گفتن لواشک هرچیو بخوری میسوزونه حالا تو خوبی 50 کیلویی میگی میخای چاق شی من که 45 بودم این ...

وای چقدر کم عزیزم😞 آخه لواشک شکرم داره نمیدونم چرا بسوزونه😕

ن‌اخه جلو اشتهارم میگیره دیگ نخور یا کم بخور یا بستنی ب جاش بخور حداقل

نمیدونم چرا خیلی دوست دارم هی میگم از امروز نمیخورم ولی تاشب وسوسه میشم نمیتونم،دوباره امتحان میکنم😞

2738
اره ب منم گفتن لواشک هرچیو بخوری میسوزونه حالا تو خوبی 50 کیلویی میگی میخای چاق شی من که 45 بودم این ...

تو دیگ چیزی ازت مونده؟ :/// وای من شبای امتحان اینجوری میشدم ی بار صبح امتحان داشتم 45 کیلوام کلا 50 بودم شدم 45 همون صبح رفتم رو ترازوی خابگاه دیدم 38 کیلوام ینی همونجا داشتم غش میکردم فک کردم دارم میمیرم :///

از دوره های فیت کردن خانم ساداتیان استفاده کن من جاریم سینه هاش پرشوه ب ا س ن پرشده خصوصا صورتش 

راضی بود ازش 

ایدی شو به منم داد البته من واسه کاهش رژیم گرفتم ازشون عالیه 

Ppppp_e@ایدی  تل گرام 

اگهلواشکای بیرون میخوری که کلا بزار کنار سیب زمینی تخم مرغ پخته بخور چاق میشی ورزشم خوبه در کنارش رژیم بگیر

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2706