2737
2734
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138866 بازدید | 486 پست
خوشحالم که دوستان برای معرفی این دکترهای متعهد همکاری می کنند چند تا دکتر به لیستمون اضافه شده که دوستان می تونند استفاده کنند:

1- دکتر مژگان حجتی -مطب سعادت اباد - بیمارستانهای عرفان و مصطفی خمینی و ..........
2- دکتر مغازه ای - مطب شریعتی (فکرکنم)- بیمارستان چمران و .....
3- دکتر قوامی - مطب شهرک غرب- بیمارستانهای اتیه و لاله و ....
4- دکتر ناتاشا حقیقی- مطب بهار - بیمارستانهای بهمن و پاسارگاد و ......
5-دکتر اشرف ال یاسین - مطب ؟ - بیمارستان بهمن و .......
6-دکتر شیرین نیرومنش- مطب شریعتی بالاتر از یخچال- بیمارستان عرفان..( البته یک نفر برای کورتاژ دستمزد جداگانه داده ؟)
7-دکتر جواد بیاتی- مطب ؟؟؟ - بیمارستان تهران کلینیک
8- دکتر زهرا نادری - مطب ؟احتمالاً نارمک - بیمارستانهای صارم و اقبال و ازادی (حذف از لیست چون فقط در صارم نمی گیرند!!!!!!!!!!)
9- دکتر محسن معینی مطب کنار پارک ملت بالاتر از تقاطع ولیعصر -روزهای زوج 02122016536 - بیمارستان لاله و آتیه و..........
10- دکتر فروغ شادانلو-مطب تهران کلینیک - بیمارستان تهران کلینیک
11- دکتر ربیعی - مطب ؟ - بیمارستان مصطفی خمینی و بیمارستان حضرت زینب
12- دکتر مریم اشرفی-مطب خیابان دولت-بیمارستان نجمیه،بقیه الله،عرفان
13- دکتر میترا کاشانی - مطبش توی ولیعصر روبروی توانیر هست- بیمارستان لاله- 88884142
14- خانم دکتر موید محسنی ، مطبشون تو یوسف آباد -بیمارستان : خاتم الانبیاء و مصطفی خمینی .
15- دکتر بهناز عطارشاکری -فوق تخصص نازائی -مطب ملاصدرا -بیمارستانهای دی و پیامبران
16- دکتر فرناز بهین آیین 88786360
Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریم جون تا حدی با حرفت موافقم....

مثلا من دکتری رو شنیدم که توی بیمارستان مصطفی خمینی زایمان انجام میده 1.200 زیر میزی میگیره و توی عرفان 200 میگیره!!

این واقعا یعنی بی انصافی دکتر

جون تقریبا هزینه برای بیمار فرقی نداره ولی اون پول بیشتری به جیب میزنه و بیمار رو ترغیب میکنه که مصطفی خمینی با عرفان فرقی نداره!
2728
سلام دوستای گلم خانوم دکتر نفیسه کاشانی زاده هم پول جدا نمی گیره و تعریف کارشو خیلی شنیدم. توی بیمارستانهای بقیه الله، عرفان ، سینا و نجمیه هست. خیلی هم مهربون و با حوصله هست البته من فقط یک بار پیشش ویزیت رفتم ولی همسایمون پیشش عمل کرده و خیلی تعریف می کنه
خواهش می کنم فقط و فقط به نظرات این سایت اکتفا نکنید و تحقیقات بیشتری به عمل آورید. من خودم مرتکب این اشتباه شدم و اسم دکتر بنده خانم دکتر میترا کاشانی بود.
1- وقتی یکبار به مطب ایشان مراجعه کردیم؛ دیدیم یک خانم دکتر دیگر را جای خودشان گذاشته اند تا ایشان ویزیت کنند بدون اینکه به ما اطلاع بدهند.
2- با اینکه هیچ دردی نداشتم و مایل به عمل طبیعی بودم، سزارین شدم.
3- تاریخ زایمان بنده در آخرین سونوگرافی 12/1/89 تعیین شد ولی برای اینکه تعطیلات عید و قبل از عید خانم دکتر خراب نشود پسرم رو 26/12/88 بدنیا آوردند.
4- از ساعت 7 صبح در بیمارستان لاله در اطاقی تک و تنها (ممنوع از ملافات همسر و مادرم) تا ساعت 9:30 بودم که با توجه به قراری که با خانم دکتر داشتم ، 8 می بایست عمل می شدم.نمیدونید توی این 2:30 ساعت کل وجودم از ترس عمل می لرزید . وقتی یک بار در ساعت 9 به خواست همسرم، پرستار به دکتر میترا کاشانی زنگ زد ایشان بسیار ناراحت شدند که چرا به من زنگ زدید.
2740
خواهش می کنم فقط و فقط به نظرات این سایت اکتفا نکنید و تحقیقات بیشتری به عمل آورید. من خودم مرتکب این اشتباه شدم و اسم دکتر بنده خانم دکتر میترا کاشانی بود.
1- وقتی یکبار به مطب ایشان مراجعه کردیم؛ دیدیم یک خانم دکتر دیگر را جای خودشان گذاشته اند تا ایشان ویزیت کنند بدون اینکه به ما اطلاع بدهند.
2- با اینکه هیچ دردی نداشتم و مایل به عمل طبیعی بودم، سزارین شدم.
3- تاریخ زایمان بنده در آخرین سونوگرافی 12/1/89 تعیین شد ولی برای اینکه تعطیلات عید و قبل از عید خانم دکتر خراب نشود پسرم رو 26/12/88 بدنیا آوردند.
4- از ساعت 7 صبح در بیمارستان لاله در اطاقی تک و تنها (ممنوع از ملافات همسر و مادرم) تا ساعت 9:30 بودم که با توجه به قراری که با خانم دکتر داشتم ، 8 می بایست عمل می شدم.نمیدونید توی این 2:30 ساعت کل وجودم از ترس عمل می لرزید . وقتی یک بار در ساعت 9 به خواست همسرم، پرستار به دکتر میترا کاشانی زنگ زد ایشان بسیار ناراحت شدند که چرا به من زنگ زدید.

لیست جدید با اصلاحاتی که دوستان تذکر داده بودند در موارد مشاهده شده:

1- دکتر مژگان حجتی -مطب سعادت اباد - بیمارستانهای عرفان و مصطفی خمینی و ..........
6-دکتر شیرین نیرومنش- مطب شریعتی بالاتر از یخچال- بیمارستان عرفان..( البته یک نفر برای کورتاژ دستمزد جداگانه داده ؟)
8- دکتر زهرا نادری - مطب ؟احتمالاً نارمک - بیمارستانهای صارم و اقبال و ازادی (حذف از لیست چون فقط در صارم نمی گیرند!!!!!!!!!!)
9- دکتر محسن معینی مطب کنار پارک ملت بالاتر از تقاطع ولیعصر -روزهای زوج 02122016536 - بیمارستان لاله و آتیه و..........
13- دکتر میترا کاشانی - مطبش توی ولیعصر روبروی توانیر هست- بیمارستان لاله- 88884142
14- خانم دکتر موید محسنی ، مطبشون تو یوسف آباد -بیمارستان : خاتم الانبیاء و مصطفی خمینی .
15- دکتر بهناز عطارشاکری -فوق تخصص نازائی -مطب ملاصدرا -بیمارستانهای دی و پیامبران
17-دکتر آزیتا وظیفه شناس-مطبش هم بلوار کشاورز - خ فلسطین
18-دکتر نفیسه کاشانی زاده - بیمارستانهای بقیه الله، عرفان ، سینا و نجمیه- تلفن ؟؟؟؟؟- مطب ؟؟؟؟؟

لیست جدید با اصلاحاتی که دوستان تذکر داده بودند در موارد مشاهده شده:

13- دکتر میترا کاشانی - مطبش توی ولیعصر روبروی توانیر هست- بیمارستان لاله- 88884142 (حذف ایشون هم یکمیلیون دستمزد جداگانه می گیرند)
17-دکتر آزیتا وظیفه شناس-مطبش هم بلوار کشاورز - خ فلسطین
18-دکتر نفیسه کاشانی زاده - بیمارستانهای بقیه الله، عرفان ، سینا و نجمیه- تلفن 66495088 - مطب خ فلسطین، بین انقلاب و بزرگمهر، کوی نجم، پلاک 56

2706