2733
2739
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138865 بازدید | 486 پست
دقیقا من هم همین مشکل رو با دکتر صفار زاده دارم...یا دکترهایی مثل ایشون که دستمزد جداگونه می گیرن.
تایپیک خوبیه.امیدوارم روز به روز غنی تر بشه.
امیدوارم روزی برسه که این فرهنگ مزخرف برچیده بشه.
بی سر و سامان توام یا حسین
عالیه عزیزم. این چول جداگونه واقعا آزار دهنده است. یه جورایی سر جون بچه مون دارن معامله می کنن. من فعلا کسی را نمی شناسم ولی خوشحالم از ایت تاپیکی که باز کردی. مگه کم می گیرن که جداگونه هم دستمزد بگیرن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درمورد دکتر نیرومنش منم یه کورتاژ پیششون انجام دادم

کارشون و طبابت شون واقعا خوب و عالیه

اما برای یه کورتاژ ساده صدهزارتومن ازمن پول جداگونه گرفت و تا پولو بهش ندادم معرفی نامه بیمارستانو بهم نداد

اگرم باردار نباشی خیلی تو مطب علاف میشی چون همونطور که مریم جون گفتن اولویت با باردارهاست

یه مشکل دیگه هم اینه که چندتا چنداتا مریض ویزیت میکنه ادم اون ارامشی که باید داشته باشه رو نداره
سکوتم از رضایت نیست.....دلم اهل شکایت نیست...
مرسی دوستای خوبم از همکاریتون

1- دکتر مژگان حجتی -مطب سعادت اباد - بیمارستانهای عرفان و مصطفی خمینی و ..........
2- دکتر مغازه ای - مطب شریعتی (فکرکنم)- بیمارستان چمران و .....
3- دکتر قوامی - مطب شهرک غرب- بیمارستانهای اتیه و لاله و ....
4- دکتر ناتاشا حقیقی- مطب بهار - بیمارستانهای بهمن و پاسارگاد و ......
5-دکتر اشرف ال یاسین - مطب ؟ - بیمارستان بهمن و .......
6-دکتر شیرین نیرومنش- مطب شریعتی بالاتر از یخچال- بیمارستان عرفان..( البته یک نفر برای کورتاژ دستمزد جداگانه داده ؟)
7-دکتر جواد بیاتی- مطب ؟؟؟ - بیمارستان تهران کلینیک
8- دکتر زهرا نادری - مطب ؟احتمالاً نارمک - بیمارستانهای صارم و اقبال و ازادی
9- دکتر محسن معینی مطب کنار پارک ملت بالاتر از تقاطع ولیعصر -روزهای زوج 02122016536 - بیمارستان لاله و آتیه و..........
10- دکتر فروغ شادانلو-مطب تهران کلینیک - بیمارستان تهران کلینیک
11- دکتر ربیعی - مطب ؟ - بیمارستان مصطفی خمینی و بیمارستان حضرت زینب
12- دکتر مریم اشرفی-مطب خیابان دولت-بیمارستان نجمیه،بقیه الله،عرفان
Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
2740
سلام ،
خانم دکتر موید محسنی ، مطبشون تو یوسف آباد ، فوق العاده دکتر مجرب و آرامی هستنید . خیلی عادی با مسائل برخورد میکنند و دستمرذ جدا نمیگیرند . بیمارستان : خاتم الانبیاء و مصطفی خمینی هستند .
سلام دوست خوبم ممنون از تاپیکی که باز کردی منم خیلی دلم می خواد دکترم رو عوض کنم و پیش کسی برم که دستمزد جداگانه نگیره دکتر من تهمتن یلدا بیمارستان جم هستش ولی 1.5 دستمزد جداگانه میگیره
خوشحالم که دوستان برای معرفی این دکترهای متعهد همکاری می کنند چند تا دکتر به لیستمون اضافه شده که دوستان می تونند استفاده کنند:

1- دکتر مژگان حجتی -مطب سعادت اباد - بیمارستانهای عرفان و مصطفی خمینی و ..........
6-دکتر شیرین نیرومنش- مطب شریعتی بالاتر از یخچال- بیمارستان عرفان..( البته یک نفر برای کورتاژ دستمزد جداگانه داده ؟)
9- دکتر محسن معینی مطب کنار پارک ملت بالاتر از تقاطع ولیعصر -روزهای زوج 02122016536 - بیمارستان لاله و آتیه و..........
13- دکتر میترا کاشانی - مطبش توی ولیعصر روبروی توانیر هست- بیمارستان لاله- 88884142
14- خانم دکتر موید محسنی ، مطبشون تو یوسف آباد -بیمارستان : خاتم الانبیاء و مصطفی خمینی .
15- منتظریم ....................

خوشحالم که دوستان برای معرفی این دکترهای متعهد همکاری می کنند چند تا دکتر به لیستمون اضافه شده که دوستان می تونند استفاده کنند:

13- دکتر میترا کاشانی - مطبش توی ولیعصر روبروی توانیر هست- بیمارستان لاله- 88884142
14- خانم دکتر موید محسنی ، مطبشون تو یوسف آباد -بیمارستان : خاتم الانبیاء و مصطفی خمینی .
15- منتظریم ....................

2706