2737
2739
عنوان

بارداری باوجود تنبلی تخمدانpco

153 بازدید | 21 پست

نقش طب سننی در درمان تنبلی تخمدان

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۱
0
0%
۶
0
0%
۹۸
0
0%

سردی و کنسرو و چیزای کارخونه ای نخور 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دارم شدیدم هست ولی چیزی استفاده نکردم زودم باردارشدم دوتاپشت هم

اصلأ درمان خاصی نکردی؟

شدید یعنی چه قدر؟

چه قدر پریودیتون نامنظمه؟

من گاهی اوقات تا دوماه پریودیم عقب میفته

2738
اصلأ درمان خاصی نکردی؟ شدید یعنی چه قدر؟ چه قدر پریودیتون نامنظمه؟ من گاهی اوقات تا دوماه پریودیم ...

من اصلادارواستفاده نکردم پریودیم خیلی نامنظم بودیه ماه میشدم 5مانمیشدم یایه دفعه دوماه خونریزی داشتم

متفورمین خوردو جواب نگرفتم

دوفاستون هم مصرف کردم وقتی دوفاستون میخوردم ‌زو‌تر پریو‌د میشدم ولی باردارنشدم.قطعشم ک کردم دوباره ‌پری نامنظم شد.

من دارم پنج ماه سیپروترون کامپاند خوردم قرص کلومفین هم خوردم همون ماه اول باردار شدم برا دومی اقدام کردم لتروزول خوردم متفورمین دوفاستون آمپول اچ سی جی هم زدم حامله نشدم دیگه قیدشو زدم

و خدایی که به شدت کافیست.......

[QUOTE=102060063]من دارم پنج ماه سیپروترون کامپاند خوردم قرص کلومفین هم خوردم همون ماه اول باردار شدم برا دومی اقدام ...[QUOTE

من شنیدم مصرف دارو‌گیاهی خیلی خوبه وجواب میده ولی نمیدونم دقیقأچی خوبه!گفتم ببینم کی تجربه بارداری باطب سنتی داره.

شمام انشأالله جواب میگیری

خدارپ شکر ممنون میشم دقیق بگین چی استفاده کردین

اول اینکه وزنموکم کردم .دوم اینکه ورزش وپیاده روی داشتم.سوم اینکه سه ماه سردی وترشیجات اصلانخوردم مخصوصاایام پریودی.چهارم اینکه ایام پریودی سیاهدانه باعسل میخوردم صبح ناشتادوقاشق عسل یه قاشق سیاهدانه مخلوط میکردم ومیخوردم

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
اول اینکه وزنموکم کردم .دوم اینکه ورزش وپیاده روی داشتم.سوم اینکه سه ماه سردی وترشیجات اصلانخوردم مخ ...

من۶۲کیلو هستم قدم۱۵۸

ب خاطر کیستام تخمدونام گاهی درد میکنن.

پس پیاده روی ورزش سیاهدانه باعسل.

فقط همینا بو‌د؟

چه ورزشهایی انجام میدادی؟

ممنون از پاسخهات خدا بهت خیرو برکت بده

2706