2737
2739
عنوان

خانومای باردار میشه یه لحظه بیاید

159 بازدید | 21 پست

من هفته ۱۲ هستم.دوروزه زیر سینه چپم یکم نزدیک به ناف خیلی درد میگیره جوری که انگار یه چیزی اونجا جمع شده حرکت میکنه مثل فشار اوردن پای بچه به شکم میمونه.طبیعیه؟ممکنه بخاطر جفتم باشه؟جفتم قدامیه

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.

فکر نکنم ربط به جنین داشته باشه با این حال بهتره برین دکتر

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم جفتم قدامیه... نه نگران نباش.. احتمالا مثانه باشه.نمیدونم... اگه دردت مداوم بود به دکترت بگو.... وگرنه شاید رحمه داره جا باز میکنه 

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
قدامیه ینی چی

قدامی یعنی جلوی بچس چسبیده به دیواره رحم نه پشت

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
منم جفتم قدامیه... نه نگران نباش.. احتمالا مثانه باشه.نمیدونم... اگه دردت مداوم بود به دکترت بگو.... ...

قدامی یعنی چی عزیزم؟؟

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2738
اگه فك ميكني تكونه پاهاي بچس ك خيلي زوده ولي كلا من ميگم تو بارداري هردردي طبيعيه لامصب🥴

نه مثل اون یهو قلمبه میشه یه جا جمع میشه خیلی دردناک میشه

قدامی یعنی جلوی بچس چسبیده به دیواره رحم نه پشت

اگه بالای ناف سمت چپ درد میکنه اون روده هاته بخاطر بزرگ شدن رحم بهش فشار اومده دردش طبیعیه

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
منم جفتم قدامیه... نه نگران نباش.. احتمالا مثانه باشه.نمیدونم... اگه دردت مداوم بود به دکترت بگو.... ...

شما از این دردا ندارین؟

اگه بالای ناف سمت چپ درد میکنه اون روده هاته بخاطر بزرگ شدن رحم بهش فشار اومده دردش طبیعیه

واقعا دستتون درد نکنه عکس الان میزارم نشونتون میدم دقیق کجام درد میگیره

2706