2737
2734
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 2495 بازدید | 185 پست

تو جدا هم باشی این خونواده داغون گریبانذزندگیتو میگیره شک‌ نکن وای بحال اینکه بری ور دلشون

چرا قبل از ازدواج خونواده و طرفتون و پس اندازشو مد نظر نمیگیرین؟!!!!!

خداییش فازتو نمیفهمم 

عروسی میخوای یعنی چی بیخیالش شو بگو نمیخوام بجاش خونه رهن کن 

عروسی بگیری که بعدش برکردی خونه بابات به چه دردت میخوره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اخه مگه میتونی جدا از بحثایی که مطمئنا پیش میاد این شرایطو هم تحمل کنی؟ من خونه پدرشوهرمم به ...

والامنش که تک عروس بودم خواهرشوهرام ازدواج کرده بودن سختم بود حالابااین شرایط فکرمیکنه ميتونه اونجا زندگی کنه نمیدونه فقط ميتونه زنده بمونه ونفس بکشه

ميشه بپرسم ب چه اميدي عقد اين اقا شدي شما ك ميگي تك دختري تازه؟؟؟؟

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
2728
چیه خب مراسم میخوام

والا شوهر شما ن میخوهد زحمت بکشه بیشتر کار کنه

ن میخواد از خانوادش  جدا شه

ببخشیدا ببخشیدا فکر میکنم هدفش از ازدواج یه حلال برای لذتشه و فوقش یکی دوتا بچس تا پیر پسر نشه همین

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2740
چقد پر روعه اين بشر  

خب عزیزم اگه مراسم میخای عروسی بگیر وتامام.دیگه چرا میپرسی. خانه مستقلو بیخیال شو .ی عمرم برو ور دل مادرشورجان 

والا ما هرچی میگیم تو حرف خودتو میزنی دیگه خودت میگی پول جفتشو نداری ملتم راهنماییت کردن.حالا خودت یکیشو انتخاب کن

عروسیتم کوچیک بگیر فقط برا دل خودت ارایشگاه و لباس عروستو خوب انتخاب کن غذا یه مدل بده 

من یجا عروسی رفتم باور کن فقط یه مرغ دادن با ماست حتی سالاد و دسر هم ندادن 

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
چیه خب مراسم میخوام

شما شرایطو درک باید کنید و ب نفعه خودتون تصمیم بگیرین

ارامش شما مهمه 

اگ خونه مستقل داشته باشید ارامش دارید

اگ عروسی بگیری و هرروز ارامش نداشته باشی اصلا ارزش نداره بخاطر یک شب ی عمر واسه خودت سختی درس میکنی و پشیمونی فایده نداره

عقد بمونین تا پولاشو جمع کنه عروسی کوچیک‌تر بگیرین. همین اول محکم وایسا بگو نه از اول حرف زدیم نمیشه زیر حرفت بزنی . خونه بابات راحت نشستی واسه چی خودتو بنداز تو دردسر و ناراحتی و دعوا و سختی هر روزه! الان دعوا و ناراحتی هم بشه ولی مستقل بشی میارزه به این که یه عمر هر روز مشکل و ناراحتی داشته باشی من که نمیتونم یه لحظه هم تصور کنم همچین زندگی رو ترجیح میدم بمونم خونه بابام راحت زندگیمو کنم