2703
2553
عنوان

این قسمت شوهر بی پول

| مشاهده متن کامل بحث + 2493 بازدید | 185 پست

عزیزم اخه مگه میتونی جدا از بحثایی که مطمئنا پیش میاد این شرایطو هم تحمل کنی؟

من خونه پدرشوهرمم به هیچ عنوان راضی نشو که بری

پول عروسی رو بذار برای رهن بعدا برای اتلیه و اینجور چیزا وقت هست

میشه برای مستقل شدنم و رفتنم از خونه ی پدرشوهرم یه صلوات بفرستین؟😔ممنونم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بچه ها هردختری ارزوشه لباس عروس بپوشه و جشن داشته باشه،به نظرم فامیلای درجه یکتونو دعوت کنید در حد صد نفر ارایشگاه و لباس عروست هم گرون انتخاب نکن شامتونو هم یه باقالی پلو با مرغ بدین با نوشابه دیگع مخلفات مثل میوه و سالاد و اینا رو بیخی فیلمبردارتونو هم گرون نگیر چندتا عکسه تویه باغ،رو خونه تمرکز داشته باش خرج اضافه و ریخت و پاش نکن

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...

بگو پول نداشتي واسه چي يه دخترو گرفتي ك بدبختش كني ببين اصلا نرو با اين چيزايي ك گفتي بدبخت ميشي خونه بابات چشه مگه بشين راحت همونجا والا

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
اخه عروسی میخوام😢

😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2714
اگه رفتی دیگه با بدبختی میای بیرون  من ۵ ساله تو زیرزمین پدرشوهرمم که همشون گفتن بیشتر از دوسا ...

منم نزدیک پدرشوهروخواهرشوهرامم,دقیقاااا همینجوری میگن اوااایل دروغگوووهای نامرد  

وای عروسی نگیر این چه زندگی هست با اینهمه ادم. برا خودت ارزش قائل باش عزیزم. تصورشم دور از ذهنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706