2737
2734
عنوان

دیروز تو پاساژ جلو همه منو گرفت به باد کتک+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8139 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگر ادم عاقلی باشی دوتا پا داری دوتا هم قرض میکنی و از این ادم عوضی فرار میکنی دوست من  اما بعصی خانما واقعا عاقل نیستن

و این وحشی بازی ها رو با صد مدل استدلال احمقانه ماست مالی میکنن و یا این پارانوییدی ها میرن زیر یک سقف بعد میان تاپیک میزنن از خدا و زمین و زمان گله میکنن درحالی که مقصر اصلی خودشون هستن و لاغیر

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2731

انشالله که نمیخوای ادامه بدی باهاش. اونهایی که تو نامزدی و عقد رمانتیک هستن تهش چیزی ازشون درنمیاد. این که تکلیفش روشنه. ضمنا اگه نسبتی باهاش ندارید، راحت به جرم ضرب و جرح ازش شکایت کنین. برید پزشکی قانونی و گواهی بگیرید

2738

بهم بزن بزار بره گم شه. پزشکی قانونی برو نشون‌بده. شاهدم از پاساژ جمع کن ببر دادگاه. پدرشو دربیار. به بابات بگو به داداشت بگو. ینی چی ؟ گه خورده دختر مردمو کتک زده🤬🤬🤬

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
2706