2737
2734

سلام..من هیجده سالمه و خب از مهر دانشگاه باید برم

به احتمال زیاد تو شهر دیگه ایم و هیچ کسو نمیشناسم

اصولا همیشه از اول هر کاری میترسم...حتی همیشه اول مهرا که مدرسه ها باز میشدم استرس داشتم

چون یکم بعضی وقتا ارتباط گرفتنم با بچه های مدرسه سخت بود

الان خیلی بهتر شده...ولی چون چندین سال پیش تجربه های بدی در این زمینه داشتم،خیلی میترسم

که نکنه تو دانشگاه نتونم با کسی دوست شم(منظورم فقط دختره!)

ولی خب واقعا سن اون موقعم هم بی تاثیر نبود

من یه مدلیم که خیلیا از صحبت کردنم بعضا خوششون میاد(تعریف از خودم نمیکنم گفتم بگم که دقیق تر نظر بدین)

ولی خب کلا این کمبود اعتماد به نفسو دارم همیشه

که مثلا الان نسبت به کسایی که هم سن منن و میخوان برن دانشگاه،یه حسی دارم که انگار اونا خیلی راحت تر از من ارتباط میگیرن!(میدونم فکر مسخره ایه!)

در کل ممنون میشم کمکم کنین..بگین از تجربه هاتون

چون در حال حاضر یه ترس خیلی بزرگ تو وجودمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۶ سیخ جیگر سیخی ۶ هزار 

چیپس چسب سس

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2728

ببین تو دانشگاه انگار تو خیابونی 

چون ترم یک هستی ناخوداگاه بچه ای ترم یک باهم خیلی رفیق میشن

حالا ببین الکی خوشن

چه پسر چه دختر

خیلیم متحدن باهم

من روز اول با ۳نفردوست شدم آخر یکی موند برام اونم رید تو دوستی باش کات کردم😂

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738
لازم نیست با همه دوس شی. با یکی در حد کلاس صمیمی شو برای جزوه گرفتن و اینا.  با همه صحبت ...

ببین میدونم شاید بچگانه به نظر بیاد

ولی من دلم میخواد ترجیحا تنها نباشم تد محیط دانشگاه..تنها برم بیامو اینا

و خب این وسط اگه دوست خوبی هم بشه طرف،خیلی خوبه

ولی میدونم خیلی آرمانگرایانست نظرم!

ببین میدونم شاید بچگانه به نظر بیاد ولی من دلم میخواد ترجیحا تنها نباشم تد محیط دانشگاه..تنها برم ب ...

ببین ادمای خوب سخت پیدا میشن برای دوستی

در حد رفت و امد و اینا باش

ولی ببین الان همکلاسی های من با هم از ترم یک قاب شدن میرفتن بیرون رستوران کافه عکس میزاشتن پروفایلشون الان برا هم شاخ و شونه میکشن

She is everything I ever wanted.... 
منم یا دانشگاه فرهنگیان یا مشاوره اصفهان.من راه دور نزدم دانشگاه نزدیک خودمونه

من شهرم مشهده.ولی خب چون احتمال قبولیم تو تهران بود گفتم بعدا افسوس میخورم اگه نزنمش

در کل نگرانی زیاده الان!دانشگاه..خوابگاه..دوری خونواده..

امیدوارم هرچی به صلاحته قبول شی♥

2706