2733
2734

دقیقا این حالو دارم خدایا من که همیشه راضی بودم به رضایی تو هرچی که تو خواستی ولی به خودت قسم دیگه گنجایش ندارم این همه دردو کشیدم و دم نزدم ولی دیگه بسه خدایا یا جونمو بگیر یا تموم کن این درد بی پایان رو

بچه ها واسم دعا کنید😭

زندگیه بی تو دیگه عمرا💏بارونه بی تو دیگه عمرا❤حال خوبه بی تو دیگه مثل یک کابوسه😗عاشقی بدون تو دیگه عمرا😈 اخه عمرا عمرا عمرا دلم غیر تو دیگه کسیو بخوادش💑

تامیتونی گریه کن تااروم بشی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

اره دوس پسرم پشت تلفن هر چی فحش بود بهم داد نکبت گفتم جلوش گریه نکنم 

الاغ خاک برسرش

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام، بله شده.

حس تلخیه.کاربری مردم.

یکی رو دوست داشتم خودش با پای خودش اومده بهم میگه کمکم کن تا با فلانی ازدواج کنم.ی لحظه حس شمارو داشتم.اینقد سخت بود جلو گریمو بگیرم.البته ما مشهدیم اوضام خراب باشه میرم حرم و اروم میشم.

خدا ب دلتون آرامش بده

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
2738