2733
2739

پسرم خیلی خوش غذا بود،همه چی میخورد با اشتها،البته میوه هیچ وقت خیلی دوست نداشت ولی غذا میخورد،همیشه هم قد و وزنش عالی بوده

الان یکی دو ماهی میشه بد غذا شده،بخصوص صبحانه رو اصلا نمیخوره همش میگه گشنم نیست،گاهی ناهار نمیخوره،وزنشم داره میاد پایین،از خیلی غذا هاایراد میگیره،هله هوله هم نمیدم بهشا،

چیکار کنم غذا بخوره دوباره؟

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه

سلام گلم غذاهارو براش تزیین کن به شکلایی که دپست داره مثلا ماشین و اینا کلی ایده خلاقانه هست که میتپنی کمک بگیری یا مثلا بگو اگر بخوری بهت فلان اسباب بازی رو میدم و باهات بازی میکنم یا میبرمت شهر بازی تشویقش کن اگر بازم نشد ببرش حتما دکتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار پسرم چند روز پشت سر هم صبحونه نخورد منم پاشدم صب زود واسش ماکارونی درست کردم اینقد با اشتها خورد که نگو بعضی بچه ها غذای گرم واسه صبحونه میخوان

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2728
2738
سلام گلم غذاهارو براش تزیین کن به شکلایی که دپست داره مثلا ماشین و اینا کلی ایده خلاقانه هست که میتپ ...

من همه اینکارها رو میکنم ولی روش تاثیری نداره وقتی نخواد بخوره نمیخوره 

دکتر به دوست من که مشکل شمارو پیدا کرده بود گفته بود تا یکساعت بعده بیدار شدنش بهش صبحانه نده انزیم معده ترشح میشه و حسابی گرسنش میشه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
اره،دندوناش دوساله کامل شده

پس ببر دکتر بهش اشتها اور میده خوب میشه نگران نباش 

فقط توروخدا سرخود چیزی ندی به توصیه بقیه حتی گیاهی . چون بچه کوچیکه خداینکرده به معدش اسیب نزنه 

سلام گلم غذاهارو براش تزیین کن به شکلایی که دپست داره مثلا ماشین و اینا کلی ایده خلاقانه هست که میتپ ...

اره مقداری این کارا تاثیر میذاره

اگه هر روز ساندویچ و سمبوسه و ماکارانی و سیب زمینی سرخ کرده باشه میخوره،یا هر صبح پنکک

ولی واقعا نمیشه من هر روز این غذاهارو براش اماده کنم،الانم خودم باردارم

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
2706