2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید تصمیم درستو بهم بگید دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا همچین مرد حال بهم زنی که با زن شوهردار دوسته به درد مبارزه کردن میخوره اگه بچه نداره استارتر وا ...

بچه ندارم ولی دوسش دارم بخدا هر کاری میکنم نمیتونم خانوادمم ک نمیزارن

نمیدانم،نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...
الان  عاشقی گرمی نمی فهمی فردا روزی میگی کاش طلاق گرفته بودم عجب غلطی کردم

اگ خانوادم حرفی نداشته باشن با وجود عاشقی طلاق میگیرم تهش مجبوره یادم بره دیگ 

نمیدانم،نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...
2731
به مامانم گفتم میگ چاره ای نیست نباید کسی بفهمه ک شر درست میشه پشت اقوام خودشه دیگ 

وااااااااااااااااااا من دیگه واقعا نمیدونم چیکار میشه کرد فقط میدونم همینجوری پیش بره باید واسشون لحاف تشکم پهن کنی من که رفتم

😎😎😎
اره بخدا من کم واس این زندگی سختی نکشیدم جلو خانوادم واستادم ک اولش راضی نبودن بعدم با این شرط راضی ...

گلم وقتی انقدر خودت و دست کم گرفتی که خیانت میکنه و تازه طلبکارم هس فکر میکنی اخرش چیکار میکنه؟زندایی ت هم بره با یکی دیگه میریزه روهم!باشه شرایط طلاق نداری طلاق نگیر ولی یکم بترسونش با مهریه.با شکایت فساد اخلاقی با سرد شدن و بی محلی!یه حرکتی کن این که نشد زندگی!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2740
اره بخدا من کم واس این زندگی سختی نکشیدم جلو خانوادم واستادم ک اولش راضی نبودن بعدم با این شرط راضی ...

متاسفاشوهرت س بازه وگرنهنمیخادزنداییوبگیره که اونومنم شرایطم مثله تومن اماپشتوانه ندارم  اماب شوهرم گفتم تاحالاهرخیانتی کردی هیچ اماازاین به بعدادامه بدی من بدترازتومیشمحالاخودانی  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐دخترخوب هرحرفی بهت میزنن میگی دوسش دارم نمیخوام طلاق بگیرم وقتی نمیخوای چی بگن بهت بگن عیب نداره بذار بازنداییت باشه واقعا موندم چطورمیتونین کناربیاین انقدر راحت باقضیه الان شما باید میرفتی جلودرزنداییت میرفتی میگرفتی پارش میکردی به حساب شوهرتم میرسیدی نه اینکه بیای تازه بگی چیکارکنم 😐بعدشم دوسش داری که داری واقعا باخیانت ازچشمت نیوفتاده؟چطورمیتونی هنوزم دوستش داشته باشی؟اینم بگم که ازدواجتون اصلا هم عاشقانه نبوده اگه شوهرت دوست داشت هیچوقت بهت خیانت نمیکرد خودتو گول نزن امروززن داییته فردا بایکی دیگه 

خودتو بدبخت نکن طلاقتو بگیر اگرم طلاق نمیگیری خدایی انقدر ریلکس نباش برین بهشون 😐

مثلامامانه به مادرم گفتم شوهرم خیانت میکنه گفت سرب سرش نزارمیره دوراشومیزنه میادبازمیاد

😮😮😮😥

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706