2733
2739
عنوان

برنده عصر جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 80 پست
خدایی   اگه  آخرش اون شو رو اجرا نمی کردن  بازم برنده می شد ؟؟؟؟

اره برنده میشد چون من حین اینکه داشت اجرا می‌کرد یه حس‌ خیلییییی خوب و آرامشی نسبت بهش داشتم و واقعا لذت می‌بردم از کارش 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
خانم عبادی اول محمد زارع دوم پارسا سوم فتحی روشن چهارم نینجا پنجم ب نظرم واقعا عادلانه بود

فقط فتحی روشن باید آخر میشد نینجا چهارم اوناهم واقعا زحمت کشیده بودن

بخند 😀 چون ممکنه فقط همین امروز رو داشته باشیم😉😉⁦☺️⁩⁦☺️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی   اگه  آخرش اون شو رو اجرا نمی کردن  بازم برنده می شد ؟؟؟؟

نه اصلا کارش خوبه نقاشیش عالیه همش درست استعداد نقاشی داره ولی اون شوی اهدا عضو باعث این همه رای شد . والا ما خودمون سفیر اهداییم کارمون تبلیغ ملت الا اینجا میگن نه نه بهترین موضوع بود موضوع اجتماعی ولی خیلیا خدانکرده تو موقعیت باشن حاضر نیستن هدا صورت بگیره کم نمیبنیم😊 فقط اون وسط بخاطر شو همه احساسی شدن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2731

هنرمند رسالتش باید دغدغه و مشکلات مردمش و جامع‌ باشه چرا شما اینقدر جبههمیگیرید 

باید با هنرش فرهنگ سازی کنه 

اهدای عضو 

کودکان کار 

امید دادن به بیماران سرطانی

الان اگر دقت کنید می‌بینید که هنرمندای نامی کشورمون هم در همین زمینه ها فعالیت میکنن

من به خانوم عبادی رای دادم ن ب خاطر احساسات به خاطر شخصیتش،کار ارزشمندی ک انجام میداد و استعداد فوق العاده اش.از اول برنامه همیشه پارسا رای هاش زیاد بود اما تو پیجش ک میرفتی همه فحشش میدادن.دختران نینجا همینطور و دیشب خانوم عبادی با ۶ میلیون رای باز هم فحش خورد و گفت با احساسات بازی کردی.به نظرم افرادی مثل شما خیلی احساسی تصمیم میگیرید ک روح بزرگ و انرژی خارق العاده ای ک این آدم داره رو نمیبینید.از نظر استعداد و مسابقه هم تنها کسی که تا آخرین مرحله حرفی برای گفتن داشتبدون اینکه تکراری بشه و ضعیف بشه همین خانم بود.

میگم ملت ما میلیونها تومن پول میدن که یه مداح بیاد چن دقیقه گریه بندازدشون رای که جای خود داره

😐الان فقط گیرتون به مداح ها بود پس جشن هاو مولودی ها بوق هستن دیگه 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
2738
اره برنده میشد چون من حین اینکه داشت اجرا می‌کرد یه حس‌ خیلییییی خوب و آرامشی نسبت بهش داشتم و واقعا ...

اره دقیقا،خیلیای دیگم بودن اشکمونو در اوردن ولی ب مراحل بعد نرسیدن،واقعا هنرمنده،خیلی اروم و متین ارامش میده،ادم لذت میبره از اجراش

نه اصلا کارش خوبه نقاشیش عالیه همش درست استعداد نقاشی داره ولی اون شوی اهدا عضو باعث این همه رای شد ...

دکورد رای های عصر جدید تو هر دو مرحله دست این خانمه.اونجاام شو اتفاق افتاد؟

کارشو بلده و خوش به حالش که انقدر موفقه ک باعث حسادت افراد دیگه میشه

چرا از گریه اینقدر بیزارید گریه بعضی اوقات زیباس لحظه ی تولد فرزند لحظه ی رسیدن دوتا عاشق لحظه ی دیدن معجزه لحظه ی ازدواج فرزند و........گریه انقدری ک شما میگید بد نیستا ! همه تواناییشون خوب بود از اولین نفری ک وارد عصر جدید شد تا اخرین بالاخره یکی اول میشه یکی پنجم یکی صدم یه برنامه تلویزیونی با ارای مردمی اینقدر حواشی نداره !!!من رای ندادم ولی کارشون قشنگ بود با کم ترین چیز زیبا ترین چیزا رو کشیدو باهاشون داستان درست کرد طوری ک احساسات مردمو برانگیخت محمدم کارش خوب بود پارسا هم صدای قشنگی داشت فتحی روشنم کار خاصی انجام داد نینجاها هم ک شاهکار کردن !همه خوب بودن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

من دلم میخواست نینجا اول بشه چون اون پول باعث میشد یه باشگاه خوب بتونن برای دختران این مملکت زده بشه که اوقات فراغتشون پر کنه و دخترا به اینجور ورزشای رزمی رو بیارن وگرنه

خانم عبادی که واقعا هم استعداد داره ثبت نامیاش چند برابر سد و فایدشو از عصر جدید برد 

پارسا هنوز بچس و بالاخره البومشم بیرون میده 

اون شعبده باز به انداز خودش معروف سد 

من واقعا دوست داشتم نینجا اول محمد دوم عبادی سوم میشد حیف شد

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
2706