2737
2734
عنوان

برنده عصر جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 80 پست
از اول    تا  اخرش نقاشی بود  دیکه  فقط موضوع فرق میکرد ولی  مثلا زار ...

همه از اول تا آخر کارشون ی چیز بود.سعید فتحی اول تا آخر ی کارو انجام داد بدون تغییر.دختران نینجا همینطور فقط دکور عوض میشد.پارساام همینطور.

اما ابن جا فقط محمد و عبادی بودن ک تو اجراشون تعییر ایجاد میکردن ک ب نظر من اجرای آخر محمد واقعا ضعیف بود.یعنی اگر اجرای چاقوشو میزد مطمعنا اول میشد.

نمیدونم ب نظر من ک هر کی ب حقش رسید.

من تحریف نکردم بالا هم گفتم جزو ائمه نیستن ولی برادره ائمه هستن. پسره امام علی هستن. دیگه چی از این ...

عزیزم بالاترش چیز دیگه ای گفتی من اونو ریپلای کردم اگر واقعا پذیرا بودی میگفتی بله درسته! یا اصلاح میکردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تحریف نکردم بالا هم گفتم جزو ائمه نیستن ولی برادره ائمه هستن. پسره امام علی هستن. دیگه چی از این ...

بعدم گفتی من سرم زیره برفه! 

خودتون اشتباه خودتون رو نمیپذیرید بعد از بقیه انتظار دارید 

بقیه نقاشی هاشم درمورد خوزستان چیزایی بود که ملت سریع احساسی میشن یعنی بین اون همه ادمی از ایران اوم ...

هر چه از دل براید به دل نشیند.

پس شماها بودید ک ۶ ماه هر کی میومد میگعتید این چیه این ک استعداد نیست😂

2731
هر چه از دل براید به دل نشیند. پس شماها بودید ک ۶ ماه هر کی میومد میگعتید این چیه این ک استعداد نیس ...

نه خیلی با استعداد تر ها بودن اگه بکم منطقی نگاه کنی متوجه میشی گلم . حالا با پونصد تومن براش خاک میگیرن هی نقاشی کنه.  شمام نظرت محترم دیه درموردش نحرفیم بهتره☺

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
نه خیلی با استعداد تر ها بودن اگه بکم منطقی نگاه کنی متوجه میشی گلم . حالا با پونصد تومن براش خاک می ...

باشه

به هر حال هر کسی ی نظری داره دیگه.اون ۵۰۰تومن عمرا بهش نمیدن😁