2737
2734
عنوان

کیا راضی ان از متاهل بودنشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 95 پست

سلام من راضیم خیلی شوهرمو دوست دارم خدا روشکر ایشونم همینطوری رمز خوشبختی نمیدونم شاید چون کامل پایه اش هستم خیلی احترام میزارم البته اینم که مرد خوبی کلا نصیبم شده بی تاثیر نیست خانواده شوهرمم خوبن شاید من شانس اوردم والا هیچ خانومی دوست نداره زندگیش تلخ باشه شاید اگه منم خانواده شوهرم بد بودن مثل بقیه بودم واینکه من تو رابطه  اصلا خجالتی نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یکم صبوری و گذشت میشه راصی بود ...زندگی کلا پایین بالا داره.مثلا خونه بالامون میموندیم ۱۰۰ درصد راصی میموندیم.شکر باهمه سختی هاش منم خیلی راصیم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728
سلام من راضیم خیلی شوهرمو دوست دارم خدا روشکر ایشونم همینطوری رمز خوشبختی نمیدونم شاید چون کامل پایه ...

دقیقا بعضی چیزا عجیبین 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
چه خوبی هایی داره؟

استقلال!

مدیریت خونه ات و مشورت فقط با یک نفر! نه سه نفر 😁

شان اجتماعی. 

لذتهای جنسی و عاطفی (البته این اوله اما فکر کردم همه میدونن دیگه! 😁) 

احساس مفید بودن و رفع نیاز دوست داشتن و دوست داشته شدن کسی غیر از اعضای خونواده

2740

من راضیم اما کاش بچه دومو نمیاوردم یا اصلا بچه دار نمیشدم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

منم راضی ام خدا رو شکر.

اینجا تو نی نی سایتم اگه میبینی  درصد خیانت بالاست چون همه یه طرفه میرن به قاضی  وهمه گناهها میوفته گردن مرد بیچاره وبعدشم جالب اونجاییه که وقتی همگی به مرد بیچاره فحش وناسزا میگن خانوم خوشحال همراهی میکنه.بعد یه مدتم تو بقیه تاپیک ها خواهش وتمنا که گزارش بزنید تاپیک هام بترکه.😐

سلام من راضیم خیلی شوهرمو دوست دارم خدا روشکر ایشونم همینطوری رمز خوشبختی نمیدونم شاید چون کامل پایه ...

نه قربونت شما بهانه گیر نیستی .چیزی هم ببینی از قوم شوهر به رو خودت نمیاری...منم همینم.وگرنه اگه میخاستیم مثل همه به همه چی گیر بدیم زندگیمون جهنم بود ...کاری هم به همعروس و برادرشوهر و خاهر شوهر اینا نداریم .اونا هم جز خاهر برادرای خودمون میدونیم.تو چشم شوهر هم عزیزتریم .کی حوصلهی جنگ و غر غر داره؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
پروفایلت میخواد چی بگه ..... میبینمش انگار میخواد بخوره ادمو

خداروشکر تو منحرف نبودی😂

اره میخواد ادم بخوره😑😐

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞