2733
2739

من ۲۹ سالمه چون درس میخوندم ازدواج و این مسائل بود دوست دارم الان یه هنری رو یاد بگیرم یعنی برا شروع یه هنر دیره؟چه هنری پیشنهاد میدید که زود ازش خسته نشم و بشه با وجود بچه اونو انجام داد؟؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من خودم مجرد بودم رفتم نقاشی رو یاد گرفتم ولی نامزد شدم  نقاشی رو تو مرحله مقدماتی  گذاشتم موند به خودم میگم ان شاالله دوباره پی شو میگرم میرم اموزش

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
2740

زگهواره تا گور دانش بجوی شما که هنوز اولاشی

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

هیچکس نمیدونه چقدر عمر خواهد کرد پس وقتی نمیدونیم برا هیچی دیر نیس خودتو درگیر عدد شناسنامه نکن اون فقط یه عدد ریاضیه و بس این تویی که قدرت داری ن اون عدد؛ پس دیر نیس و لذتشو ببر عزیزم😊

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
گزینه های مورد علاقتو بگو  راهنماییت کنیم

آرایشگری خیاطی گلدوزی نقاشی . قالی بافی......ولی اکثرا بچه نمیزاره کار کنم باید یه کاری بردارم که با وجود بچه مشکلی پیش نیاد

آرایشگری خیاطی گلدوزی نقاشی . قالی بافی......ولی اکثرا بچه نمیزاره کار کنم باید یه کاری بردارم که با ...

اگر میخوای حتما بعد یاد گرفتن ازش کسب درامد کنی،بسته به محله زندگیت و بودجه ای که داری آرایشگری رو انتخاب کن میکروپیگمنتیشن یا میکرو بیلدینگ یاد بگیر  

2706