2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با خودشون چی فکر میکنن ک اینارو تاپیکم میکنن؟؟

زود قضاوت نکنید...اخر تاپیک من حق رو بهش دادم...

چون گولش کرده بودن

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
میگفت بعد مرگ مادرم اومدم فردین بازی در بیارم...ابرو دختره رورو بخرم ...رو دست خوردم اینهآ همش نقشه ...

اگه واقعا اینطوری بوده جزای دختری که با گول زدن بخواد بشینه سر سفره عقد گرفتن زن دومه

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!
2728
اگه واقعا اینطوری بوده جزای دختری که با گول زدن بخواد بشینه سر سفره عقد گرفتن زن دومه

اره...منم همینو میگم...دلم. براش سوخت...

بعضی واقعا چش سفیدن...

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2740
زود قضاوت نکنید...اخر تاپیک من حق رو بهش دادم... چون گولش کرده بودن

من ک نخوندم پس شاید حق داشته نسبت ب زنش سرد بشه و دنبال دومی بگرده ولی نفهمیدم سن بالا میخواد چ کنه؟

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
من تا نصفه خوندم میشه کامل توضیح بدین؟

با یه دختری دوست بودن و رابطشون عاشقانه نبوده 

دختره برای خودش خیالبافی کرده و رفته ب خانوادش قصیه رو گفته

خانواده دختره هم این اقا رو مجبور کردن دخترشونو بگیره و گفتن بعد از عروسی مهریه رو میبخشیم ولی نبخشیدن الان هم میخوان مهریه رو بگیرن ازش

میخواد زنشو طلاق بده مهریه نمیتونه بده

نمیدونم راسته یا دروغ حالا ما فرض رو بر این میذاریم ک راست باشه🙄

درباره ی چی بود حالا  داشت درباره ی ی مرد چی میگفت ؟

ی آقایی در حال طلاق دنباله ی رابطه برای پیدا کردن آرامش بود، بعد معلوم شد با  خانمش زندگی میکنه و اصلا خانمش خبر نداره این قصد طلاق داره و دنباله خانمشم یدگویی نمیکرد که بگه مشکل چیه، و با دخترای هم سنو سال خودش جور نبود گرایش به زنای سن بالا داشت، و ازدواجش با همسرش اینطور بوده که خانم به این عداقه داشته این محل نمیداده دختره بهش گفته من به خانوادم گفتم تورو بردم خونمون دنبالتن اینم فردین بازی در آورده آبروی دختره رو خریده باهاش ازدواج کرده ولی در اصل نقشه  بوده که ازش مهریه بتیغن،اون زمانم که این تصمیمو گرفته بوده مادرش تازه فوت شده بودن، الانم میگفت بگم طلاق مهرشو میزاره اجرا منم نمیخوام باهاش زندگی کنم دو سال کافیه تحمل کردم و میخواست ی جور دختره رو بفرسته خونه باباش که بهش هیچ  حق و حقوقی نده

من ک نخوندم پس شاید حق داشته نسبت ب زنش سرد بشه و دنبال دومی بگرده ولی نفهمیدم سن بالا میخواد چ کنه؟

جایگزین محبت مادری

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!

میگفت به سنهمه بالاو هم راضی ام ولی میخوام این زنم نباشه