2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون من نفهمیدم اینا کلک زدن پس چرا میگی سن بالا میخوام🤔

فرض کن حضرت مهدی.عج به تو ظاهر گردد/ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری؟/خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری؟/پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت .../داری آنقدر که یک هدیه برایش بخری؟/حاضری گوشی همراه تو را چک بکند؟/باچنین شرط که در حافظه دستی نبری !/واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران.../می توان گفت تو را شیعه ی اثنا عشری؟؟؟     و من در میان این همه مسیحی افتخار میکنم به شیعه بودنم😍😍😍
2728
27 سالش بود دو سال بود ازدواج کرده بود زنشو نمیخواست هیچ جوریم نمیگف چرا.یه سن بالا میخواست.میخواست ...

کل قصیه این نبود

تازه اخرای تاپیک کل قصیه دو تعریف کرد

حق داشت ی جورایی

2738
دقیقا از این روانیای جنسی بوده

فکر میکنم از اون مردایی که تو کودکی محبت مادر ندیدن والان تو بزرگسالی داره خودشو نشون میده.اینا کسی رو میخوان که از خودشون بزرگتر باشه وامر ونهیشون کنه وعقده بجا موندشون خالی بشه

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!
فکر میکنم از اون مردایی که تو کودکی محبت مادر ندیدن والان تو بزرگسالی داره خودشو نشون میده.اینا کسی ...

گولش کرده بود دختره نشسته بود سسر سفره عقد ...بعدا فهمیده بود چهکه رکبی خورده

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

میگفت بعد مرگ مادرم اومدم فردین بازی در بیارم...ابرو دختره رورو بخرم ...رو دست خوردم اینهآ همش نقشه بوده

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
فکر میکنم از اون مردایی که تو کودکی محبت مادر ندیدن والان تو بزرگسالی داره خودشو نشون میده.اینا کسی ...

با خودشون چی فکر میکنن ک اینارو تاپیکم میکنن؟؟

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد