2737
2734
عنوان

به شوهرم گفتم تو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1188 بازدید | 99 پست
خدا قوت پهلوان، خسته نباشی دلاور هر چی برا زندگیت تلاش کر ه بودی امشب به... دادی  رفت به نظرم

اشکال نداره

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا   آخه   تو  ذهن   مردا  میمونه  . .منم  ...

منم بعد ۵ سال هر چند روز ی بار این قضیه که شوهرم بهم گفت قبل تو با یکی قرار آشنایی گذاشتم یادم میاد همش. تازه فقط همین جمله رو گفت و چیز دیگه ای نگفت.

الان تشکر کنیم ازتون  

تو رو خدا چه توقعایی  دارین طرف مادرشه از وقتی چشماشو باز کرده دیدتش، اندازه تمام سالای عمرش واسش زحمت کشیده. چجور توقع دارین اولویت نباشه هرچقدم دوستون داشته باشه. همینجوری میکنین زندگی خودتون و اون بنده خدا رو زهر میکنین

2728
با این حرفی که زدی، ممکنه به طور کل از اولویت های زندگیش پاک بشی. به جای اینکه خودتو تو دل شوهرت جا ...

تا الانم همین بوده همش پدرم مادرم

من اصلا کاری ب کارشون ندارم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
با این حرفی که زدی، ممکنه به طور کل از اولویت های زندگیش پاک بشی. به جای اینکه خودتو تو دل شوهرت جا ...

هر کار کنم جا نمیشم فداکاری زیاد براش کردم

الان تشکر کنیم ازتون     تو رو خدا چه توقعایی  دارین طرف مادرشه از وقتی چشماشو باز ک ...

باشه بره با مادرش

من تا الان کوچکترین بی احترامی ب مادرش نکردم ولی تا دلت بخواد بدی دیدم و عکس العمل نشون ندادم

چ توقعی دارم هیچ توقعی

2738
چرا   آخه   تو  ذهن   مردا  میمونه  . .منم  ...

به خودت اگه این رو میگفت    دیگه حاضر میشدی باهاش حتی یک شب روی یه تخت بخوابی ؟           خیلی شوهر خوبی داشتی خدایش

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
منم بعد ۵ سال هر چند روز ی بار این قضیه که شوهرم بهم گفت قبل تو با یکی قرار آشنایی گذاشتم یادم میاد ...

چون  دوسش  داری   کوچیک ترین  حرفشم  برات  مهمه   و یادت  مونده  ....  الان تو باهاش  زندگی  میکنی   پس بیخیال گذشته

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
تقصیر مرداس ک ما زنارو به جایی می رسونن ک حرفای و ک نباید بگیم 

اره حرف نباید بود همون موقع رفت گرفت خوابید

به خودت اگه این رو میگفت    دیگه حاضر میشدی باهاش حتی یک شب روی یه تخت بخوابی ؟   &nb ...

ن  واقعا  ...  تازه  این  کوچیک  ترین  گذشتش  بوده تو زندگیمون    ازش   کتکم  خوردم  اما    ثابت کرده  ک هیچکس اندازه  اون  دوستم  نداره ..  

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟
باشه بره با مادرش من تا الان کوچکترین بی احترامی ب مادرش نکردم ولی تا دلت بخواد بدی دیدم و عکس العم ...

عزیز دلم انقد جبهه نگیرین بخدا خودتون صدمه میبینین. مادرش که هوو شما نیست انقد بدتون میاد ازش . مادرشه کسی که عشق شما رو بزرگ کرده به جای این همه تنفر باید دوسشم داشته باشین

عزیز دلم انقد جبهه نگیرین بخدا خودتون صدمه میبینین. مادرش که هوو شما نیست انقد بدتون میاد ازش . مادر ...

الان دیگه عشقم نیست

کاش خبر داشتی و باز این حرفارو میگفتی

این حرفا حرفای اوایل ازدواج خودمه

عزیز دلم انقد جبهه نگیرین بخدا خودتون صدمه میبینین. مادرش که هوو شما نیست انقد بدتون میاد ازش . مادر ...

استارتر به این کامنت دوستمون بیشتر فکر کن             راه حل هایی هم وجود داره که اون آقا کمتر روی خانواده اش حساس باشه  که متقابلا حساسیت شما هم کمتر بشه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706