2737
2734
عنوان

جوشااااام

201 بازدید | 34 پست

سلام خانمای  عزیز شبتون بخیر

من ۱۹ سالمه پوست صورتم چربه تا تابستون پارسال هیییچ مشکلی نداشتم  از اواخر مرداد ‌صورتم  شروع کرد به جوش زدن

اونم جوشای ‌کیستی که درد دارن و داخلشون ‌جوری میشه  جاشونم ‌میمونه  حتی اگه کوچیک  باشه

عجیب اینجاست که فقط رو لپه ‌‌‌سمت راستم میزنه

بعضی وقتا بخدا  رو خوده  جوشه دوباره جدش در میاد

نمیدونم چیکار کنم  بخدا ‌گریم‌میگیره به صورتم  نگاه میکنم 

پمادی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌قرصی ژلی ‌یچیزی‌بگید ‌برم بگیرم 

پ ن:کاسنی میخورم همیشه   ماسکم ‌خداشاهده ‌هر شب میزنم هرچی که بخای هیچ فایده نداره 

پماد و قرص ‌بگید

فووووووورررررررری

اخه دانشجو ام زشته بخدا ‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم مثل تویهوصورتم شروع کردبه جوش زدن...من صابون اِن جی انار که یه صابون گیاهی هستش وواسه جای جوش وجوش خیییییییلی موثره استفاده کردم وپمادکلیندامایسین ناژو استفاده میکنم الان چندسالیه ووااااقعاپمادش عالیه فقط محلولشونگیری اشتباهی پمادش روبخرقیمتشم الان2وپونصده واسه مادانشجوهابصرفه ام هست

دانشجو چیه، من نزدیک عقد ام، کل صورتم جوش بود، البته منم یک سالی هست درگیر شدم، قبلا صورتم مثل آینه بودم، رفتم دکتر، 300 تومن دارو داد. قرص و صابون و پماد، گفت یه هفته ای خوب میشی چون گفتم عقدم هفته دیگه اس. ولی یه هفته ای که هیچ، بعد 2ماه هنوز خوب نشده ولی به سفارش دوستم خاک رس از عطاری گرفتم که مخصوص جوش هست، مث ماسک میذاری، خیلی بهتر شد، التهابشو کم کرد و جوش جدید نزدم، کم رنگ شدن

2706