2733
2734
عنوان

زنان و زایمان

209 بازدید | 9 پست

سلاااامممم سلامممممم 

خانما تهران منطقه 1 کسی دکتر زنان خوب سراغ داره؟

میشه راهنمایی کنید ممنون میشممممممم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

سلام 

این تاپیکم بچه ها دکترای خوب رو معرفی کردن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2700192/متخصص-زنان-و-زایمان-خوب-تهران

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﯼ،ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ؛ﺑﻠﮑﻪ ﻣﺴﯿﺮﺵ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.️ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ نَایست...ﺩﺭﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭﻧﺪ...ﭼﻪ ﺑﺴﺎ خداوند ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﺯﯼﺍﺕ ﮔﺮﺩﺍند... 👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزممممم خیلی لطف کردی

خواهش میکنم عزیزم 🙏

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﯼ،ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ؛ﺑﻠﮑﻪ ﻣﺴﯿﺮﺵ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.️ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ نَایست...ﺩﺭﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭﻧﺪ...ﭼﻪ ﺑﺴﺎ خداوند ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﺯﯼﺍﺕ ﮔﺮﺩﺍند... 👌
2728
شما اینی که معرفی کردن تو نیاوران رفتی؟ راضی بودی؟

اونو نه 

تحت نظر ژیلا عابدی ام 

دوستان پیشنهاد کردن 

خیلی پزشک خوبیه

اونو نه  تحت نظر ژیلا عابدی ام  دوستان پیشنهاد کردن  خیلی پزشک خوبیه

کجاس؟

راستش من دکترم خوبه ولی راهش دوره بهم و خیلی باید تو نوبت بشینم با نوزاد خیلی سخته

میخواستم یه جا باشه برای چکاب 6ماه یه بار که میرم ولی پیش دکتر خودم رو همون سالی 1بار چکاب کلی برم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
کجاس؟ راستش من دکترم خوبه ولی راهش دوره بهم و خیلی باید تو نوبت بشینم با نوزاد خیلی سخته میخواستم ...

بیمارستان بهمن تماس بگیرید وقت میده 

مطبش هم توی ولیعصر

2740