2752
2734
عنوان

مقصر کیه واقعا من یا دوستم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2296 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا کسی حواسش به من نیس بقران همه دنبال علیخانی و عصر جدیدن😞😞

خیلی بی ادبه رفیقت سریع تر قیچیش‌کن هم

#خٌـــ💚ــدایا_شٌــکـرِتـ🧚🏻‍♂️بابَتِ_قَشَنگتَرین_هِدیهِ‌ای_کِـ‌ بِهم‌ دادی🥰🤰🏼❣️

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   
بعدی که نوشته من ۲۱سالمه دوتا بچه دارم خداروشکر😑 واقعا فازشون درک نمیکنم😏

مثلا مونده بودیم ۵۰سالگی شوهر کرده بودیم هنر بود؟؟؟ فاز و درک میکردی؟؟؟

مگه شما باید درک کنی؟؟؟ هرکی درک کرده خودش راهش و انتخاب کرده نیازی ب درک بقیه نیست 🌹

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
خداموشکرکردم که دوتابچه بهم داده 21 سالم که گفتم منظورم سن کمی نیس

اخه وسط تاپیکی ک نوشته 21سالمو مجرد نوشتی من21سالمو دوتا بچه دارم خداروشکر بنظرم حرف قشنگی نیس.

به هرحال قصد ناراحت کردنتو نداشتم

ببخشید 🌹

خیلی بی ادبه رفیقت سریع تر قیچیش‌کن هم

اسکرین هارو بخون اخرش بلاکش کردم 

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   

خواستم ببینم زود بوده؟؟؟ اگه زود بوده بزنم شوهررو بکشم  برم خاله بازی😂😂😂

هرکس شرایط زندگی خودشو داره عزیزم

واس یکی زوده واس یکی دیر

ولی د کل از نظر من ازدواج ی مسولییت بزرگه ک سختی های مخصوص خودشو داره ک برای پشت سر گذاشتن‌ش

ترجیحا باید بالغ تر بود... البته از حق نگذزیم کلی شیرینی هم داره😍😁

🌺امضامو بخونین لطفا🌺قشنگا یه پیج ایسنتا اشپزی زدم در حد غذا های روزمره،من عاشق اشپزی ام و به خودم جسارت دادم قدم بزارم تو راهی ک عاشقشم،،ممنون میشم همراهیم کنین  kosar_sweet_home

مثلا مونده بودیم ۵۰سالگی شوهر کرده بودیم هنر بود؟؟؟ فاز و درک میکردی؟؟؟ مگه شما باید درک کنی؟؟؟ هرک ...

مگه من گفتم50 سالگی ازدواج کن؟؟؟فازت چیه درگیری باخودتا.

بمن چه ربطی داره اصلا ده سالگی شوهر کن...

اول بفهم چی میگم بعد برای خودت فاز فاز کن.

من منظورمه گفتنش اینجوری فازشون درک نمیکنم وگرنه تو کی هستی ؟که ازدواجت برای من مهم باشهههه

2706