2733
2739
عنوان

بچه ها من خاهر حسودیم؟

470 بازدید | 48 پست

خواهرم قبل از  اینکه ازدواج  کنه حس میکردم ک مامان بابام ببشتر از من میخانش اینم بگم من ته تغاریم مثلا میرفتیم بازار مامانم همش ب خاهرم میگفت این لباس قشنگه این لباسو بخر هرچی میخاست بخره اول برا خاهرم میخرید اکه دعوامون میشد بابامامانم سریع حقو ب خاهرم میدادن  ازدواج کرد و رفت ی کشور دیگه من از خدام بود ک بره  ب خودم میگفتم بذار بره مامانم تنها بشه محلش دیگه نمیذارم من ک دخترش نیستم ولی من دلم نمیاد حالا مامانم ب من وابسته شده هرجا میخاد بره من باید ببرمش  ولی وقتی  ک  خاهرم میاد باز همون رفتارقبلو میکنن وقتی تنها میشه میاد سراغ من خیلی لجم میگیره من حسودم یا رفتار مامان بابام زشته!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شر زایمان خواهرم مامانم هم بیمارستان همراش بود همم ۱۰ روز رفت خونه و زندگی و بچه ها و شوهرشو ول کرد و پرستاری خواهرمو توی خونش کرد آخرشم دامادمون مث مزاحم باهاش رفتار کرد و ساک مامانمو خودش بست و راهی کرد

همه پدر مادرا میگن بچه ها واسمون فرقی نمیکنن و ما تبعیض قائل نمیشیم ولی تابلوعه که همیشه یکی رو بیشتر دوست دارن کاریشم نمیشه کرد به رفتارای اون بچه ام ربط نداره همیشه.گاهی به خاطره پدر مادر از اون سالا برمیگرده که بچه به دنیا اومده یا نمیدونم یه اتفاق خاص

یاد خواهرم افتادم همش بهم حسودی میکرد چون من راهم دور بود وقتایی که میرفتم خونه مامانم غذای مورد علاقمو درست میکرد ولی چون خواهرم همش سرزده موقع غذا میرفت مامانم وقت نمیکرد غذای مورد علاقشو درست کنه تازه کلی به مامانم حرف میزد که تو اون دخترتو بیشتر دوست داری 

اما سر زایمان من بخت برگشته بابام قلبش رو عمل بسته کرد مامانم مجبور شد پرستاری اونو بکنه همون روز منم بستری کردم دوسه شگساعت پیشم بود بعدش گفت میرم پیش بابات مادرشوهر یا خواهرشوهرات بیان مراقبت باشن منم دیگه چیزی نگفتم آخه خواهرای گلم شما بگین آدم با کی راحت تره

همه پدر مادرا میگن بچه ها واسمون فرقی نمیکنن و ما تبعیض قائل نمیشیم ولی تابلوعه که همیشه یکی رو بیشت ...

دقیقا مامانم فرق میذاره دلم میخاد وقتی خاهرم نیس منم محلش نذارم ولی دلم نمیاد 

2706