2737
2739

@dokhi_naz   عزیزم بیا تاپیک مورد علاقت  

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@dokhi_naz   عزیزم بیا تاپیک مورد علاقت    

😫😫😫😫😫

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
٥٠٠ ميليون داشتن چه حسى داره يعنى😌

حس پولدارا

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2740
من نمیدونم درست متوجه شدم یا اشتباه میکنم!درسته علیخانی تیک پیدا کرده بود وهر چند دقیقه  یه بار ...

نه از خستگی بود منم چشمام خسته میشه اینجوری میکنم 

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

فاز خانمایی ک‌میان تو تاپیک میگن واای بس کنید دیگه یا تاپیک نزنید رو درک نمیکنم.خوب عزیزم مجبور ک‌نیستید تاپیک ها کاملا اختیاریه وارد تاپیک هایی ک دوست ندارید نشید.چرا خودتونو اذیت میکنید.

دراین زمانه بی هیاهوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا...برای این همه ناباور خیال پرست

به نظر من محمد شانس آورد دوم شد. محمد دلو جرات بالایی داره ولی نیاز داره بهتر از اینا یاد بگیره بودن از گروه های قبلی که از محمدم بهتر اجرا می کردن ولی بخاطر دل مهربون مردم محمد بالا می یومد پارسا هم خدایی با این سن کمش و اینطور حرفه ای خوند جوری که آریا نتونست هیچ ایرادی ازش بگیره و تازه بگه مثل تو خواننده توی کل عصر جدید نداشتیم ایراد نداشته باشه حقش بود کمش دوم بشه. من فکر میکردم عبادی دوم بشه پارسا اول که نشد 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

عادلانه بود 

ولی اگر اجرای محمد زارع آخر نبود کلی رای ها تغییر میکرد

یکی مثل من تا اجرای فاطمه عبادی رو دیدم بهش رای دادم

ولی بعد که اجرای محمد زارع رو دیدم پشیمون شدم و گفتم کاش فقط به محمد زارع رای میدادم 

2706