2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نمیدونم درست متوجه شدم یا اشتباه میکنم!درسته علیخانی تیک پیدا کرده بود وهر چند دقیقه  یه بار ...

شایعه نی نی سایته 

وقتی ادما خستن پلکشونو محکم میزنن بهم یه واکنش طبیعیه ولی تو سایت یه جور میگن وای علیخانی چرا چشس اینجوریه انگار کوره😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من گفتم یانینجایاعبادی

الهی..درست گفتیم😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

اینجا همه گالری نقاشی میزنن و تابلوهایی میکشن در حد فرشچیان و داوینچی و پیکاسو و .... که کار خانم عبادی رو نپسندیدن 

صداهاشونم همه هایده و مهستی و ابی و داریوش و ... که از پارسا بدشون میاد 

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2706