2733
2739
عنوان

زردی نوزاد

152 بازدید | 11 پست

مامانا پسر من وقتی ب دنیا اومد تو ۳ روزگی زردی گرفت آزمایش دادم ۱۳ بود بعد از یک هفته ک مدام شیر خورد و دستشویی کرد صورت و بدنش سفید شده فقط ی کوچولو سفیدی چشمش زرد مونده ب نظرتون باید ببرم آزمایش ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از دلم نمیتد پاشو سوزن میزنن  خودم متوجه شدم ک خیلی کم شده ینی فک کنم از ۱۳ ب ۴ اینا رسیده تو ...

میتونی ببری بیمارستان با دستگاه از روی پیشونیش اندازه بگیرن

دختر منم 10بود زردیش ولی بعدش که دیدم زردی صورتو داخل چشمش کم شده دیگه نبردم تازه اونا از دستش خون گرفته بودن اعصابم خورد شده بود😳😳😳😳

عرق کاسنی اصل بخور خیلی سریع خوب میشه منم بچم تازه ب دنیا اومده با عرق کاسنی اصل زردیش خوب شد بعد ب بدنش انگشتت رو فشار بده اگه سریع قرمز شد هیچش نی

برای خوشبختی بچه هام صلوات..ممنون

مادر من برادرم که زردی داشت شیر مادری که دختر داشت رو بهش داد و حجامت پشت گوش بردش خوب شد

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
2738

الان دکترا همشون دستگاه تو مطب دارن

احتیاج ب ازمایش نیست

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰