2733
2734

دوستان کسی میدونه چه طور میشه وارد ی برنامه شد آخه همسر بیشعور و احمق م ی برنامه ریخته تو گوشیش که به اسم خط مشی راز داری  و وات ساب و تلفن که بهش زده میشه مخفی دارم دیوانه میشم فقط گریه می کنم در به در مثلا باز نشست شده ی 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توروخدا دعام کنید.باشه چشم عزیزم

انشالله بتونی به آرامش برسی در کنار بچه و همسرت🙏🏻

نزار کسی تو زندکیت تاثیر بزاره عزیزم

چی شد رفتی پیش بچت؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728

[QUOTE=102244784]خوبی استارتر از بچت خبری بده آوردیش کنارت .بحق امام حسین آرامش بیاد به دلت[/QUOTE

سلام عزیزم.ممنون بفکرم بودین.اره دیروز برادرشوهرم اوردش.شب ادراری که داره میدونستم مادرشوهرم‌نمیتونه جمعش کنه.اما بخدا تو ۲ روز اینقد وابسته شده همش میگه منو ببرین اونجا.اینکه اصلا طرف مادرشوهرم نمیرف و عاشق مادرم بود میگه میخام برم پیش اون مادرجون.بخدا خندمون میگیره بهش چرا اینقد پسرم عوض شده