2733
2734
عنوان

اخه اینا استعداد بودن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 78 پست
یکی بوددیروز میگفت پارسا استعداد نیس بعد بلوغ صداش عوض میشه  و فلان  بعد گفت حیف او ...

😂😂😂😂بخدا فازشونو نمیتونم درک کنم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂بخدا فازشونو نمیتونم درک کنم

اخه اون اول باید فکر میکرد بعد حرف میزد 😂😂😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2731
ای بابا 🤦‍♀️🤦‍♀️ازال مگه من چی گفتم؟

حالا میفتن به جون هم که حق اون نبود حق این بود  

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
چرا استعداد نیستن؟با شن اون همه نقاشیای قشنگ استعداد نیست؟!شما خودت میتونی اینکارو بکنی؟یا پارسا با ...

به نسبت امریکن گات تلند عزیزم

و اینکه مثل این خانوم خیییلی بهتر حتی ، توی کشور زیاده

دیدی خودشم گفت چند تا شاگرد دارم در حد خودم حتی بهتر

‌کار این خانم با کاری که توی امریکن گات تلند انجام میشه اصلا قابل قیاس نیست

ایشون اگه گریه ملت رو درنمیورد رای نداشت

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

تو  اون کشور دیگه اینجوری حق نا  حق نمیشه 

دخترا تو این کشور نمیتونن بخونن چرا چون حرامه؟ مرد نامحرم ی وقت به گناه میوفته اوا خاک بر سرم ....بعد تو گات تلنت امریکا ی دختر که استعداد عالی داشت رفت اون بالا ها ولی ما چی

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤
  سوختن مال کسی بود ک ب قومیتم توهین کردو گزارشش و ب نی نی یار دادم  من فقط نظرمو ...

عییی فرق شوخیو جدیو نفهمیدی😖🤨☹

شوخی کردم باهات عبضی

دیگ قهر☻

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2738
من استعداد خاصی ندارم خداییش ذهنمم درگیرشه 😂😂اخه میدونی من از قسمت توهیناش بدم میاد .برای چی مسعله ...

😂😂😂والا کسی جز پارسا قومیتیش نکرد. کچلمون کرد بسکه گفت همزبان هام. دیگه شورشو در آورد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
عییی فرق شوخیو جدیو نفهمیدی😖🤨☹ شوخی کردم باهات عبضی دیگ قهر☻

منم حرفی نزدم 

گفتم نظرمه

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
به نسبت امریکن گات تلند عزیزم و اینکه مثل این خانوم خیییلی بهتر حتی ، توی کشور زیاده دیدی خودشم گف ...

استعدادهای ما فعلا تو عمل های زیبایی اختلاس و فرارنخبگان و خیانت های رایج خلاصه شده چه توقعی هست

من کاری به اینکه استعداد داشتن یا نه ندارم حرف من اینه که تو این اوضاع اقتصادی این همه هزینه برای ا ...

فکر کن این برنامه رو هم نمیذاشتن.همون هفته ای چند ساعت که سرگرمیم و مشغولیم و بدبختیا رو یادمون رفته رو هم ازمون میگرفتن.مثلا بشینیم به گرونی و بدبختی فکر کنیم چه دردی ازمون دوا میشه؟باز میشینیم اینارو نگاه میکنیم چند ساعت سرگرمیم و شادیم.چند تا برنامه اینجوری بسازن خیلی خوب میشه.خندوانه هم خیلی خوب بود مسابقه خنداننده شو.نمیدونم بازم پخش بشه یا نه .یا همون مسابقه خوانندگی شب کوک.کلا چند تا برنامه این مدلی باشه خیلی خوبه. چی بود قبلا تلوزیون هر شبکه ای میزدی یکی نشسته بود صحبت میکرد .شبا هم یه دونه سریال میداد فقط همین .خدا کنه چند تا هم سریال طنز بسازن 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
😂😂😂والا کسی جز پارسا قومیتیش نکرد. کچلمون کرد بسکه گفت همزبان هام. دیگه شورشو در آورد

من بدم میومد ازش با حرفاش و ادا هاش انگار ۵۰ سالشه 

بابا باشخصبت

قشنگ معلوم بود ادا درمیاره

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2706