2737
2739
عنوان

وای پدرشوهرچه کرده همه رودیونه کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 6670 بازدید | 211 پست
نکنته کنکوری ،نزارین شوشوهاتون خوشگل باشن و تیپ بزنن میدوزدنشون  ن# به شوشوی خوشگل

والا  دست از سر زشتو هاهم بر نمیدارن برادر شوهرمن رفت سرمین سال پیش یه دستو ی چششو از دست داد کلی پول بهش دادن ماشینو خونه خرید. زن میبره خونه☹  زنا ناگ به جیب میکنن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
صددرصدهمینطوره

شوهرای ما جوان و ترگل ورگلن باز میگیم پیف پیف.فکرکن عاشق پیرمرد شده و اینهمه اصرار داره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدایا ب کجا کشیده شده روزگارمون چقدرکثیف شده زمونمون😔😔😔

آره واله.همین پیرمردا بدترن.اتیششون تندتره.من ک شوهرم جوونه مشکل تو رابطه داره سردمزاحه.ی بار مجبور شدم ب پدرشوهرم بگم باهاش صحبت کنه.اینقدر درمورد جزییات رابطه گفت ک خودم خجالت کشیدم گفتم چ غلطی کردم گفتم.میگفت قرص برات بیارم میزاری تو شربت بهش بدی.یا بگو اینکار کنه ک زن تحریک شه.واقعا اب شدم😨😖😖😓

2731
مادر شوهرت چه کرد واکنش شوهرت چی بود 

شوهرم ازقبل خبرداشت زیادجانخورد مادرشوهرمم ک باراولش نبود ک مچ شوهرشومیگیره ولی بنده خداانقدرخودشوزد وصورتشو کند که دلم پوکید ب حالش زن واقعن بدبخته چرااخه خیانت بایدبهش بشه اونم زنی ک راه خیانت بلدنیس وتلافی کردنم بلدنیس

خدایاشکرت بابت همه چی👩‍⚕️⚘

خدایا چرایکی نیست عاشق پدرشوهرما بشه مادرشوهرمونو برداره از این شهر ببره!!!؟؟؟😭😭😭بهت حسودیم شد یه لحظه😢😉😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
چه خوش بحال تو شد این وسط  . ایول

ن والا من خیلی حالم بدشدبخدا من ازخیانت کردن واین چیزابیزارم بخدامنم تاصبح بامادرشوهرم بیداربودم و ازناراحتی سردرد وحشتناکی گرفتم 

2738
بی دست چجوری 😑😑😑عجب

البته مچو انگشتارو نداره

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
یعنی پدرشوهرت دختره رو نمیخواد؟

چرا میخواستش واسه دوستی ولی وقتی ک دید دختره داره تهدیدش میکنه ک بایدزنشوطلاق بده واونو بگیره دیگه پاپس کشید چون واقعن این کارنشدنیه

چرا میخواستش واسه دوستی ولی وقتی ک دید دختره داره تهدیدش میکنه ک بایدزنشوطلاق بده واونو بگیره دیگه پ ...

باز یه ذره معرفتو داشته ترجیحش نداده به مادرشوهرت.

2706