2737
2734
عنوان

سوال پزشکی خواهش میکنم بیایین

164 بازدید | 20 پست

سلام بخاییم راجب یه بیماری تحقیق کنیم کجا باید برم یا مثلامیشه درخواست داد یا هرچیزی واسه اینکه راه درمان بیماری رو پیداکنن دانشمندا هزاران هزار چیزی اختراع میکنن ولی نمیدونم چرا واسه بیماری که میلیونها نفر گرفتارشن کاری نمیکنن خواهش میکنم کسی میدونه راهنماییم کنه چجوری میتونم اطلاعات جمع کنم راجب یه بیماری یابفهمم دارن براش دارویی میسازن یانه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرچ کن گوگول همه چیز و بت میگه

اصلا به دردنمیخوره توضیحات همه ابتدایی و همه علایم بیماری وواینکه میگن هیچ دارویی برای درمان قطعی نیست من میخام خیلی بیشتر بدونم مثلا دارویی درحال ساخت هست یانه 

2738
سایته  اگه زبانتون خوب باشه میتونید اطلاعات جدید رو از اونجا به دست بیارید  منتهی لغات ت ...

چقدر خوب ولی من اصلازبان بلد نیستم سختمه بخام کلمه ب کلمه بنویسم ترجمه کنم میرم توسایتش شاید بتونم متناشو بنویسم خودم کلمه ب کلمه ترجمش کنم

اونجوری فکر نکنم چیزی متوجه بشید 

متنش زیاد سخت نیس 

ولی اگه کلا درمورد لغات تخصصی پزشکی چیزی ندونید خیلی سخت میشه براتون، چون ممکنه یه کلمه ببینید که برای پزشکان خیلی روتین باشه ولی تو ترجمه یه چیز خیلی داغون نوشته باشه

2706