2737
2734

موقعي كه خوابش مياد فرقي نمكنه چه روز چه شب گيج خوابه چشاش باز نميشه ولي نميخواد بخوابه مقاومت ميكنه هي جيغ ميزنه و گريه ميكنه ميخواد از رو پام بلند شه بازي و ورجه وورجه كنه ديگه خستمون كرده بعضي وقتا دو ساعت من و باباش مشغول خوابوندنشيم تا بخوابه كسي راهكاري تجربه اي چيزي نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امشب يه جا بوديم پسرشون هم سن دختر منه خيلي راحت سر ساعت ١٠ موقع شير خوردن سينه به دهن خوابش برد دختر منم دو ساعته منو باباش آورديمش تو اتاق چراغا همه خاموش ميخوايم بخوابونيمش ولي نميخوابه مقاومت ميكنه با اينكه خيلييييم خوابش مياد از شدت بي خوابي هي بهونه ميگيره و نق ميزنه و گريه ميكنه ولي نميخواد بخوابه

2738

پسر من تا7،8ماهگی عین همین دختر شما بود...اصن یچیز عجیبی...مامانم میگفت فکر کنم یه هورمون خواب که باید داشته باشه رو نداره...من دستشو حالت قنداق بایه روسری چیزی میبستم یه رو سری هم مینداختم رو صورتش که نه بتونه تکون بخوره نه جایی رو ببینه بعد رو پام تکونش میدادم تا بخوابه...فقط با این روش میخوابید...کم کم بهتر شد

عزیزم سعی کن اول عادتش بدی زمین بخوابه نه روی پاهات 

ببرش توی اتاق اگه تخت داره بذارش داخلش کنارش بشین اگه روی زمین کنارش دراز بکش 

یکم مقاومت کنی یاد میگیره خودش می خوابه بین سه روز تا یک هفته زمان میبره تا عادت کنه

خوشحال میشم پیجم 
پسر من تا7،8ماهگی عین همین دختر شما بود...اصن یچیز عجیبی...مامانم میگفت فکر کنم یه هورمون خواب که با ...

آخه ٧ ٨ ماهه باز راحتتره خيلي نميتونه بلند شه و بهتر ميشه كنترلش كرد ولي يك ساله خيلي سخته مطمئنم پارچه بندازم رو صورتش خونه رو رو سرش ميزاره

عزیزم سعی کن اول عادتش بدی زمین بخوابه نه روی پاهات  ببرش توی اتاق اگه تخت داره بذارش داخلش کن ...

خيلي دوست دارم ياد بگيره خودش بخوابه چون واقعا با اين اوضاع رو پا خوابوندن خيلي خسته كنندست ولي اصلا اميدي ندارم يعني واقعا بچه يكساله رو ميشه عادت داد خودش بخوابه؟ من كه اصلا اميدي ندارم لااقل فكر كنم دختر من نميشه

خيلي دوست دارم ياد بگيره خودش بخوابه چون واقعا با اين اوضاع رو پا خوابوندن خيلي خسته كنندست ولي اصلا ...

نه اصلا این فکرو نکن یکم سخته ولی شدنیه 

من پسرمو از ۴ماهگی عادت دادم ساعت ۹ شب توی تختش بخوابه بهش شیر میدادم میذاشتم توی تخت اولاش خیلی خیلی سخت بود بد قلقی میکرد گریه میکرد ولی عادت کرد الانم ۶ سالشه شبا توی تختش سر ساعت می خوابه 

خوشحال میشم پیجم 
2706