2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من از سال۸۲گوشی دارم

از۸۴هم فضای مجازی

ولی معتاد نیسم

برای مثال الان۱۱۱۰دارم

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

هیچ راه حلی ندارم همه کارام باگوشیه صب تاشب دارم یا فیلم میبینم یا آهنگ گوش میدم یا بازی یا نت اگه نرم بیرون

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

منم دیگه دیوانه شدم از دست خودم، تللللگرام واتس اپ ، اینستا، دیوار، نی نی سایت

تمام مدت گوشیم دستمه

خسته ام چشام درد میکنه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738

من بشدت معتادم اونجورکه گوشی دستم نباشه خواب وخوراک ندارم ازصب پامیشم گوشی چک میکنم ...بعد صبحانه .. اخرشبم سرم توگوشیه تا گوشیه پرت شه توصورتم چرتم بگیره  بخوابم ... 😎

من اینستامو پاک کردم تلگرامم فیلتره باید فیلت ر شکنو باز کنم اونم حوصلشو ندارم تو هم اینستاتو پاک کن ...

اینستا ندارم.یوتیوب میرم ویدیو میبینم صب تا شب