2733
2739
عنوان

این کار خوبه راه بندازم؟؟؟

13633 بازدید | 32 پست

تاپیک قبلم گفتم خیلی اوضاع کار شوهرم خرابه راحت بگم دو ماهه ماست نخریدیم یا مثلا یک ماه شاید بیشتره سیب زمینی نخریدیم...  در این حد. فقط به زور شیر خشکو پوشک میخریدیم. به فکرم رسید که یه دستگاه لیزر پزشکی بخرم الان نپرسین پولش از کجا... طرف سی درصد جلو میگیره مابقیشو 15 ماهه. پول جلوشم ماشینمونو بفروشیم. خلاصه یه دستگاه بخريم و خودشون گفتن آموزش میدن و مدرک خاصی نیاز نیست.  جاشم داریم یعنی پایین خونمون تو پارکینگ میتونیم جدا کنیم مخصوص این کار و دکور ایناشو درست کنیم. به نظرتون خوبه؟ کارم میگیره؟ تهران نیستم شمالم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من كه باشم  نميام ي همچين جايي ليزر!!

ميتوني دستگاهشو بحري و با مطب هاي پوست قرارداد ببندي ي اطاق بهت بدن كاركني

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

خوبه ولی میدونم ک اجازه کار و فقط پزشک اوناییم ک انجام میدم همه ی پزشک مجوز دارن ی اپراتور میگیرن واسه

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
خوبه فقط مجوز میخواد فک کنم

شوهرم میگه نمیخواد میگم میخواد میگه نه تو کار نداشته باش اگه چیزی گفتن اونموقع میریم دنبال مجوز. ولی به اون اقایی که دستگاه داره و آموزش میده گفتیم گفت مدرک خاصی نداره که برین بگیرین یک روزه بهتون آموزش میدیم میتونیم مدرک فنی حرفه ای هم بهتون بدیم.  

2738
من كه باشم  نميام ي همچين جايي ليزر!! ميتوني دستگاهشو بحري و با مطب هاي پوست قرارداد ببند ...

عزیزم من خودم و سه نفر از دوستا و فامیلمون جایی لیزر میرفتیم که تازه تاسیس بود یعنی خودشون گفتن ایشون دکتر نیست که لیزر میکنه اصلا دکتری اونجا نبود فقط همون اپراتور بود که لیزر میکرد خب منم آموزش ببینم یاد میگیرم دیگه. اتفاقا از کارشم خیلی خوشمون اومده بود من که هر جا میرسیدم تبلیغشو میکردم چند تا مشتری واسش فرستادم. 

شوهرم میگه نمیخواد میگم میخواد میگه نه تو کار نداشته باش اگه چیزی گفتن اونموقع میریم دنبال مجوز. ولی ...

اون اینجور میگه که جنسشو بفروشه. من پیش پزشک عمومی میرفتم گفت احتمالا لیزرمو بردارم ازم ایراد میگیرن یعنی باید متخصص پوست باشه 

خدایا شکرت. من ی زن قوی ام. 
شوهرم میگه نمیخواد میگم میخواد میگه نه تو کار نداشته باش اگه چیزی گفتن اونموقع میریم دنبال مجوز. ولی ...

اره ولی زیر نظر پزشک باید باشه  من لیزر کردم تو مرکز لیزر و ی پزشک مسئول بود ک اصلا فقط اسمش بود عملا کار نمیکرد ی بار یکی از اپراتور درجه. و زیاد کرد پوستم سوخت همه شون چنان ترسیده بودن ک من نرم شکایت بهم کلی پماد و عذرخواهی و هی زنگ میزدن چطوری و .......  حالا خیلی م عمیق نبود جاش تا 3ماه موند تا جاش بره کلی وحشت داشتن خودشون

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
ریسکش خیلی بالاست بهتر نیست با اپیلاسیون شروع کنی؟ فک کنم اداره بهداشت هم گیر میده به لیزرهای بدون ...

من که اول میخوام برم آموزش ببینم بعد دستگاهو بخرم که اگه گیرم دادن بگم مدرک فنی حرفه ای دارم و بلدم. شنيدم حتی تو آرایشگاه ها هم میارن جدیدا 

عزیزم من خودم و سه نفر از دوستا و فامیلمون جایی لیزر میرفتیم که تازه تاسیس بود یعنی خودشون گفتن ایشو ...

وزنتو عالی پایین اوردی...راهکارشو بهم میگی عزیز

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2706