2733
2739
چرا گم بشه؟ اخه من باشم نمیذارم تنها جایی بره چون سن حساسیه

الان با باباش رفتن دور بزنن تو پارک ولی نیومدن خیلی نگران هستم میترسم پسرم گم بشه باباش خیلی بی خیاله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان با باباش رفتن دور بزنن تو پارک ولی نیومدن خیلی نگران هستم میترسم پسرم گم بشه باباش خیلی بی خیال ...

نه انشالله خوش گذشته بهشون کنارهم بد به دلت راه نده ، ولی ازین به بعد گوشی بده همراشون

نه انشالله خوش گذشته بهشون کنارهم بد به دلت راه نده ، ولی ازین به بعد گوشی بده همراشون

به زور شوهرم بلند کردم که یکم با پسرم والیبال بازی کنن داشتن بازی میکردن یکم دور از من بودن داشتم نگاشون میکرد دیدم دارن میرن دورتر  و دیگه ندیدمشون😪

اره یکی تاپیک زده بود دوتا مرد به زور یک پسر بچه رو سوار ماشین کردن بردن میگفتن زیاد اذیتت نمیکنیم

وای خدا

کاش شماره ماشین رو برمیداشتن و ب پلیس زنگ میزدن

یا دادوهوار میکردن نمیذاشتن بچه رو ببره

2738
الان با باباش رفتن دور بزنن تو پارک ولی نیومدن خیلی نگران هستم میترسم پسرم گم بشه باباش خیلی بی خیال ...

بد به دلت نیار 

شما که انقدر دلواپسی همیشه باهاشون برو

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﯼ،ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ؛ﺑﻠﮑﻪ ﻣﺴﯿﺮﺵ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.️ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ نَایست...ﺩﺭﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭﻧﺪ...ﭼﻪ ﺑﺴﺎ خداوند ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﺯﯼﺍﺕ ﮔﺮﺩﺍند... 👌
بد به دلت نیار  شما که انقدر دلواپسی همیشه باهاشون برو

یهو غیب میشن داشتن والیبال بازی میکردن یهو دیدم دورتر و دورتر مشن تا دیگه ندیدمشون منم پیش وسایل نشستم . هردفه همین طوری میکنن

2706