2737
2734
عنوان

زگیل تناسلی کمک هرکس تجربه داره

571 بازدید | 20 پست

سلام همسرم زگیل تناسلی زده بدنش ویروس داره من آزمایش ندادم فعلا ببینم دارم یانه؟؟؟کسی تجربه داره این ویروس با وسایل مشترک مثل لیوان وقاشق مشترک یابزاق دهانم منتقل میشه یانه؟؟؟ بعدازبین رفتن زگیل بازهم ویروس منتقل میشه یانه؟؟؟ من میترسم باوسایل مشترک خونه منتقل بشه هرکس تجربه داره بگه

شوهرت 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرجای بدنش به ویروس برخورد کنه و به پوست شما برخورد کنه مبتلا میشی.با روابط جنسی منتقل میشه و لمس اون ناحیه منتقل میشه . لیوانو بشور بعد بخور. بشوری منتقل نمیشه. درمان نداره موقت ساکت میشه، اگه بدن ضعیف بشه دوباره عود میکنه

تا جایی که اطلاع دارم تقریبا غیر قابل درمانه.حتی اگه علایم از بین بره این ویروس تو تن فرد میمونه و به شریکش صد درصد منتقل میشه.یک راه انتقال دیگش هم زایمان طبیعیه که به نوزاد منتقل میشه.

نترس اصلا به حرف کاربرهای اینجا هم گوش نکن . اونجوری که میگن ترسناک نیس کاملا میشه کنترلش کرد . باید بری دکتر تا وقتی ضایعه باشه منتقل میشه . بری پیش پزشک کاملا راهنماییت می‌کنه . تنها راهش هم رابطه جنسیع 

2738
تا جایی که اطلاع دارم تقریبا غیر قابل درمانه.حتی اگه علایم از بین بره این ویروس تو تن فرد میمونه و ب ...

من شنیدم میگن تا دو سال توی بدن میمونه و بعد از بین میره البته اطلاع دقیق ندارم 

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
نترس اصلا به حرف کاربرهای اینجا هم گوش نکن . اونجوری که میگن ترسناک نیس کاملا میشه کنترلش کرد . باید ...

من شنیدم حتی فرد مجرد داشته باشه بعد میتونه ازدواج کنه مشکلی نداره 

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘

فقط باید آزمایش بده که نوع خطرناکش که موجب انواع سرطانها میشه تو خونش نباشه چون خیلییییی خطرناکه اون ویروسی که باعث دونه میشه خطرناک نیست ولی ممکنه هردوش باهم باشه یا چندنوعش باهم باشه...

اونجوری که من تحقیق کردم دربارش این ویروس فقط و فقط با رابطه جنسی انتقال پیدا میکنه

حتما پیگیری کن برای خودت ممکنه توام گرفته باشی

و با وسائل مشترک انتقال پیدا نمیکنه

با محبت برخورد کنیم...🌸 

شوهرت از کی گرفته.؟ چون این بیماری تنها از راه جنسی وارد میشه.

راستی من شنیدم که اگه رابطه دهانی هم داشته باشی انتهای حلق هم زگیل میزنه.کسی گرفته بود میشناسمش.رابطه جنسی که صد درصد منتقل میشه کتی اگه زخم نباشه.

خیلی بیماری کثیف و زشت و پر هزینه ای هست.برا فریز هزینه زیاده تازه مجدد عود میکنه.بیماری هست که اگه یکی از زوجین بگیره و دیگری سالم باشه میتونه بعنوان بیماری جنسی استفاده کنه و طلاق بکیره.خصوصا برا زن خطرش بیشتره

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏
2706