2737
2739
عنوان

بیاید میخوام پز بدم چه قدر خوشبختم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3532 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله

عزیزم اولا که بچه طلاق بودن اصلا مشکل نیست منم همیشه ازپیامات انرژی میگیرم به نظر میاد خیلی با روحیه وشیطونی فقط یه سوال شخصی بپرسم؟؟الان شما بچه ها بابابا زندگی میکنین یا مامان ؟

چرا اول پیامای توسبز بود... بعدیهو تو سفید شدی؟؟؟ 🤤🤤🤤🤤

منم گیج شدم🤕🤕🤕

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
ینی نفهمیدین واقعا؟

چرا فهمیدیم...

استار تر خوشبخت باشی..

خدافظ

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

خو عزیزم درست توضیح بده واقعا برام سوال شد 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2738
اخه این چیه که من بخام باهاش سرکار بزارم؟داستان تعریف کردم؟فقط گفتم برا سلامتی داداشم دعا کنید.تو گو ...

مگه همیشه مردم بخاطر اتفاق عجیب و بزرگ دروغ میگن؟؟

واسه یه آب خوردن هم میشه دروغ گفت...

اما نمیگم شما دروغ گفتی

...یه مشکلِ ممکن بود برای منم پیش بیاد..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

پیام های خودت سبزهاست ولی چرا از طرف داداشت حرف میزنی؟😑انگار از گوشی داداشت اسکرین گرفتی نه خودت!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من دارم فکر میکنم چرا پیاما این طوری شده.یه لحظه

سوتی دادی خواهرم😑

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706