2733
2734
عنوان

مادرشوهر😐

989 بازدید | 41 پست

اومدم بیمارستان بستری شدم. بچمم بستری کردن بخاطر زردی. مادرشوهرم اومده همراه بچم. همونجا نشسته با مردم حرف میزنه. چای میخوره. امروز غذاشو اشتباهی ورداشتم فوری زنگ زد به شوهرم که زنت از قصد غذامو خورد الان من غذا ندارم در صورتی که من فک کردم سهم نهار خودمه. برا خودش آبمیوه میخوره. ساندویچ میخوره. انگار اومده مهمونی. بچم کل کونش سوخته دون دونای چرکی زده اصلا بچه رو نمیشوره. داخل بدن بچم یچیزی زده مثه دور از جونش تبخال تناسلی اصلا انگار نه انگار اومده همراه. منم هی بلندش میکردم بچمو آنژیوکتای دستم همه خراب میشه تو این دو روز بستری 6بار رگ گرفتن ازم 15بارم بخاطر آزمایش سوراخ شدم دیگه خودمم نمیتونم بلندش کنم بچمو. آوردن زدن رو مچم آنژیوکتو. دفترچمونم مشاغل آزاده یه درصدی از هزینه هارو باید خودمون بدیم الکی پول همراه باید بدم بخاطر وجودش

براش تو یه هتل پنج ستاره اتاق رزرو کنید بره اونجا  یکی دیگه بیاد بیمارستان کمکت 🤭

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بگو شما خسته شدی برو 

یکی دیگه رو بگو بیاد 

یا نهایت کمک پرستار بگیر به اون پول بده

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

بقران از وقتی بچم بدنیا اومد نگفت یه آبمیوه بخرم برات امروز شیشه شیرو اورده پرت میکنه جلو میگه میخوای بری بخشه خودت شیر بریز تو این. منم هیچی نمیخورم که بخوام شیر داشته باشم. چی کنم خانوما😐

تبخال تناسلی چیه؟ دکتر گفت یا خودت میگی؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

شوهرتو بگو یه جوری مامانشو برگردونه خونش یه خدمتکار بگیرین از سایت دیوار

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2706