2733
2734
عنوان

سنگ کلیه در بارداری

1340 بازدید | 22 پست

سلام 

کسی تجربه سنگ توی بارداری داره؟

من سنگم ۱۰میله تو لوله هالب, فردا قراره عمل شم

کلا اولین عمل زندگیمه و حسابی ترسیدم, هم برا خودم هم بچه نگرانم, کوچولوم۱۵ هفتشه 

اگه تجربه دارید بمنم بگید ک این عمل چطوره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستم.ببخشید میدونم این تاپیک مال قبله ولی اگه سوالمو جواب بدین ممنون میشم.با سنگتون چیکار کردین؟عمل کردین؟واسه تو دلیتون که مشکلی پیش نیومد؟منم دچارشم.۲۳ هفته ام.حرکت کرده سنگ.خیلی نگران بچه مم.خیلی😭😭😭

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
سلام دوستم.ببخشید میدونم این تاپیک مال قبله ولی اگه سوالمو جواب بدین ممنون میشم.با سنگتون چیکار کردی ...

سلام عزیزم بله عمل کردم بی حسی اسپینال فوق العاده راحت بود 

سنگ رو شکست و استنت حالب تو کلیه تا مثانم کار گذاشت تا اگه سنگ جدید تشکیل شد بوسیله اون راحت دفع شه 

و سه تا سنگ دیگه تشکیل شد ک دفع شد و هفته ۲۸ بارداری دوباره عمل کردم ده دقیقه بی حسی اسپاینال استنت رو در اوردن 

و هیچ ربطی به بارداریم نداشت هیچ خطری نداشت 

سلام عزیزم بله عمل کردم بی حسی اسپینال فوق العاده راحت بود  سنگ رو شکست و استنت حالب تو کلیه ت ...

خداروشکر.من سنگ۲.۶ میلدارم.خیلی نگرانم.یه خانومی یه جا گفته بود که بواسطه همین استنت و اینا دچار زایمان زودرس شده بود.بخاط همین نگران شدم.ممنون که جوابمو دادین.انشاالله تنتون همیشه سالم باشه۰🙏🌹

خداروشکر.من سنگ۲.۶ میلدارم.خیلی نگرانم.یه خانومی یه جا گفته بود که بواسطه همین استنت و اینا دچار زای ...

عزیزم زیر ۷ میل رو عمل نمیکنن چون براحتی دفع میشه 

سنگت کوچیکه ولی مراقب باش سنگای دیگه تشکیل نشه 

تا میتونی شربت ابلیمو بخور ساختارش متلاشی میشه و دفع میشه اصلا متوجه نمیشی 

روزی دو تا بطری نوشابه ۱.۵لیتری شربت ابلیمو طبیعی بخور 

ویتامین سی هم داره برا بچت خوبه 

حتما حتما اب تصفیه بخور 

من هزارتا چیز خوردم از هندونه پخته بگیر تا سوپ تخم خربزه مشهدی و .... فقط همینی ک گفتم بهت خوب بود برام 

2740
خداروشکر.من سنگ۲.۶ میلدارم.خیلی نگرانم.یه خانومی یه جا گفته بود که بواسطه همین استنت و اینا دچار زای ...

اون خانمم علت زایمان زودرسش چیز‌ دیگه بوده احتمالا قرصی چیزی خورده یا ازین دارو خونگیا ک برا دفع سنگه برا بارداریخوب نبوده 

دکترم گفت ۹۵درصد عمل بی خطره و فقط ۵ درصد احتمال زایمان ‌زودرس هست 

یعنی ب خودی خود خطری نداره 

شما فقط مراقب باش درد نکشی 

وقتی درد بیاد سراغت بدن فک میکنه موقع زایمانته انقباض پیدا میکنه و اتفاقات بدی میوفته 

راحت بخواب استراحت کن 

اصلا اصلا کار نکن چون سنگ تکون میخوره اذیت میشی فقط شربت ابلیمو بخور تا سنگ متلاشی بشه 

به همه هم بگو سنگنت بزرگ شده استراحت مطلق هستی ک هیچ کس ازت کوچکترین انتظاری نداشته باشه  

من به شوهرمم گفتم دکتر گفته استراحت مطلق 

عزیزم زیر ۷ میل رو عمل نمیکنن چون براحتی دفع میشه  سنگت کوچیکه ولی مراقب باش سنگای دیگه تشکیل ...

وای دوتا بطری نوشابه خیلی زیاده.چطوری بخورم.خیلی ببخشید همه ش باید تو سرویس بهداشتی باشم .

اون خانمم علت زایمان زودرسش چیز‌ دیگه بوده احتمالا قرصی چیزی خورده یا ازین دارو خونگیا ک برا دفع سنگ ...

😁😁😁باشه.دیگه چاره ای جز مصرف مایعات فراوان ندارم.همین الانم زیاد کار نمیکنم.ولی خب بچه کوچیک دارم دیگه ناخواسته باید یه سری کارارو انجام بدم.واسم دعا کنید تو این شرایط کرونا دردسر نشه برام این سنگ

وای دوتا بطری نوشابه خیلی زیاده.چطوری بخورم.خیلی ببخشید همه ش باید تو سرویس بهداشتی باشم .

بخاطر بارداری چ بخوری چ نخوری دسشویی زیاد باید بری 

دو تا بطری زیاده ؟؟؟؟؟ 

باید روزی حداقل ۱۲ لیوان مایعات بخوری 

بخاطر بارداری چ بخوری چ نخوری دسشویی زیاد باید بری  دو تا بطری زیاده ؟؟؟؟؟  باید روزی حد ...

آخه من کلا ۴ تا ۵تا لیوان آب میخورم طی روز.این حجم برام زیاده

2706