2737
2739
عنوان

شوهر شما هم اينجوريه؟

388 بازدید | 36 پست

سلام 

من الان عقدم بعد اينكه يه مساله اي كه ما هميشه با هم مشكل داريم اينكه من بخوام جايي برم كلا خبر ميدم با جزييات كه كجاها ميخوام برم حتي هرجا هستم حواسم بهش هست

ولي اون ميره بيرون شايد نگه اصلا يا خيلي كلي ميگه من بعدا ميفهمم مثلا كجاها رفته 

يا وقتي ميره بيرون كلا غرق ميشه ممكنه ٢ ٣ ساعت هم خبري نشه ازش

به نظرتون منم بايد مثل خودش رفتار كنم؟ يا كلا خصوصيات اقايون اينجوريه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب عزیزم قضیه ما با اونا فرق داره

شوهره منم نمیگه یا کلی میگ یا اصن  از صبح تا غروب خبری ازش نمیشه

وقتی پرسیدم ک چرا من بگم تو نم گفت من مردم از صبح ۱۰۰ جا می رم ۱۰۰ جاام بهت بگم؟

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

شماهم از الان اجازه نگیر فقط اطلاع بده که دارم میرم.وجزئیات روتعریف نکن .مردها کلی میگن.اما اگه بد عادتش کردی همیشه بد عادت میمونه وباید جیک وپیک رو براش بگی

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

عزیزم به اینجور چیزها فکر نکن زندگی لجبازی نیست بزار هر کاری که دوست داره بکنه بلاخره یک روز خسته میشه الان بهش گیر بدی فکر میکنه که چقدر ادم مهمی ولی وقتی ولش کنی خودش میاد همه چیو توضیح میده اقایون رو هر چی ازشون فاصله بگیری کمتر اهمیت بدی بیشتر سمتت میان