2737
2734
عنوان

ازمایش گلوکز😭

229 بازدید | 25 پست

بچها من استراحت مطلقم امروز رفتم ازمایش دادم س ساعتم تواون خراب شده نگهم داشتن چندبارازمایش دادم بد رگم هستم دستام تیکه پاره شده کمرمم درد گرفته الان ازبخش فنیش زنگ زدن بیاشنبه دوباره ازمایشوتکرار کن دلیلش چی میتون باش؟؟؟یعنی قندم خیلی بالابوده ؟؟؟خوب اگ بوده چرا دوباره همشوباید تکرازکنم مامانم میگ حتمن جوابهای ازمایشگاه قاطی شده بخدا پر دلهره شدم😭😭😭😭

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم آزمایش گلوکز دادم بهم گفتن دوباره تکرار کن مشکل از آزمایشگاه بود نمونه خون رو درست توی دستگاه ن ...

عزیزم یعنی ممکن برامنم همین باش؟

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
2740
خب میپرسیدی برا چی دوباره بیام 

گفتم قندم بالاست گفت مانگفتیم قندت بالاست ازبخش فنی گفتن تکرارکن

بچه ها شمام اون محلول  خوردید حالتون بد شد؟

خاستم بالابیارم کنترل کردم خودمو

اره عزیزم انشالله  ازمایش خاصی نیست مال قنده منم ترسیدم بودم نکنه مشکل از منه😅

منم استرس افتاده بجونم

2706