2737
2739

من میزارم تو دیس فر 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حواست باشه مغز پخت میشه اگه بعدش میخوای حالت آبدار درستش کنی کم آب بریزی توش له نشه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2738

من تنورک پخت میگیرم پلاستیک های مخصوصه مرغ شکم پره بعد مرغ رو با چندتا پیاز حلقه شده و هویج میزارم داخل اون پلاستیک ها و درش رو میبندم با سیم های مخصوصش و میزارم داخل فر

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
خوب میپزه ? میخاد سینی رو چرب کنم ?

اگه مرغت بزرگه بیشتر از 1/5 کیلو هست درسته سرخ کن و خورشتی بپز

اگه مرغت کوچیکه بذار تو سینی فر

چون شکمش پره نمیتونی به جوجه گردان وصل کنی

من مرغ شکم پرم رو تو تنور گازی میپزم

یبارم به جوجه گردان توسترم زدم که عالی پخت

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
چ جالب قشنگ ميپزه بعد چون پلاستيكه ضرر نداره عكسشو بفرس

اره خیلی خوب میپزه و سرخ هم میشه چون چندمین آخر گریل رو روشن میکنم نه عزیزم پلاستیکهاش مخصوص همین کاره الان ندارم گلم ولی همه مغازه هایی که ظروف یکبارمصرف دارن دارند

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
خوب میپزه ? میخاد سینی رو چرب کنم ?

آره عالی میپزه نه چربش نکن اما فرتو داغون میکنه پر از چربی که باید یه روز بشینی و پاکش کنی 

2706