2737
2739
عنوان

میشه بیاین راجب اسم دختر نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 60 پست
مانا قشنگه ولی به اسم اولی نمیاد و ممکنه بعدا بچه رو مسخره کن

شوهرمم همینو میگه والا هرچی میگم یه چیزی میگه گفتم بذاریم مایا گفت بهش ممکنه بگن مایو مانا روهم میگه ماکارونیه

خداجونم شکرت❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریشه اش ترکیه؟

هر اسمی که اولش آی داره ترکیه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2731
گلسا هم قشنگه بنظرت؟

یه جوری، من تو دلم نمیشینه، خودت باید دوست داشته باشی گلم

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.

من که شوهرم سخت گیر بود به اسم درسا رضایت داده هر روز هی بحث اسم داشتیم  

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
2738

مانا خوبه اما دو جنسیته یعنی هم واسه دختره و هم پسر...

مهتا،مهتاب،ماهتیسا،مهسیما،مهرآنا،مهرانا،مهان،مهآنا،مینا،مینو،مهریماه،مهری،مهریا،مهرناز...

آیسا،دلسا،السا،مهرآسا،آسا،آتوسا،لاریسا،بهسا،مینوسا،تیسا،آلیسا،ایرسا،اِریسا،آتریسا،آریسا،آنیسا،پانیسا،نیسا،ماتیسا

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊

مهیاس،مهیا(با محیا فرق داره)،ماهک،مانیا،ماهرو،ماهور،ماهورا

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊
2706