2733
2734

سلام دوستان من خودم فارس زبونم ولي شوهرم لر هست از نظر تحصيلات و سطح شعور واقعا عالي...تازگيا يه همكار جديد خانم اومده وردستم از كندذهني و سوتي دادناش نگم براتون فضول سازمان....دو روز نيومده امار همه چيز رو از من گرفته اينكه بابام چي كارس،شوهرم كجاييه و چقدر پس انداز داريم...اينا به كنار كلي افه مياد برام در صورتي كه من سرم تا كار خودمه و تا جايي كه ميتونم ازش فاصلهميگيرم  اين چند روز متوجه شدم كمي حسادت داره خدايي ببينيد الان تو واتساپ چه استوري گذاشته

تكرار نميشوي💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام همه چیو گزاشتی کف دستش؟؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
2738

خب خودتم که زبونتو نگه نداشتی اطلاعات نده بهش

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

آمار حساب بانكيت رو هم لو دادي ؟ به اين جور سوال ها قاطعانه بگو چ دليلي داره ميپرسي كه حد و مرز سوال پرسيدن دستش بياد 😑

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2706