2733
2734
عنوان

پدر نیس😔

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون دوستم😔

عزیزم شاد باش تا رفتگان ب آرامش برسن ناراحتی معنی نداره ما همه مسافریم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
غم نبینی عزیزم....ان شالله که همیشه دلت شاااد باشه

همچنین دل شما دوست عزیزم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2728

فقط ۱۰ سالم بود که پدرم تو تصادف تو ی ماموریت از دست رفت.الان ۲۱ سالمه تماااام ۲۱ سال نبودشو حس کردم سر عقد خواستگاری عروسی آخ بمیرم برای جوونیش.بعد رفتنش چ ظلپ ها که بهمون نشد.ادم تنها میشه فقط مادرمووخواهرامو شوهرمو دارم دیگه هیییچ کس پشتم نبوده

عزیزم شاد باش تا رفتگان ب آرامش برسن ناراحتی معنی نداره ما همه مسافریم

ای بابا من کمرم شکسته دیگه دیگ کدوم درد رو تحمل کنم کاش من میرفتم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2738
خدا بیامرزه اقاجونتو ان شاءالله هرچی خاک ایشونه عمر عزیزانت باشه براش فاتحه خوندم

تشکر عزیزم😢😢غم نبینی....ان شالله خدا دلتوووو شاااااد کنه به حق دل شکستم

خدا پدرتونو بیامرزه ان شاءالله دیگه از این به بعد غم نبینی همش شادی سر راهت باشه

ممنون دوستم 😍😍همچنین شما 

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
ای بابا من کمرم شکسته دیگه دیگ کدوم درد رو تحمل کنم کاش من میرفتم

از خدا میخوام صبر عطا کنه  

از خدا میخوام صبر عطا کنه    

ممنون دوست عزیز😍