2726
عنوان

پدر نیس😔

311 بازدید | 44 پست

خانما پنج شنبه ها دلم خیلی میگیره....تقریبا دوساله که پدرمو ازدست دادم توسن ۵۵. وقتایی ک شرایطش جور نشه برم سرمزار دیگه بدتر دلم میگیره...میشه یه فاتحه برا بابام بخونین؟؟منم برای آرامش قلبتون صلوات میفرستم❤

عزیزم هم دردیم منم چندوقت پدرم روازدست دادم😔😔😢

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
☹☹بابام سنی نداشت....منم سنی نداشتم وقتش نبود😭😢روحشون شاد عزیزم.فاتحه میفرستم.

ممنون خدابیامرزتشون  دنیانامرده

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
عزیزم هم دردیم منم چندوقت پدرم روازدست دادم😔😔😢

خدا بیامرزه برای پدر شما و پدر استارتر فاتحه فرستادم غم آخرتون باشه  

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
خدا بیامرزه برای پدر شما و پدر استارتر فاتحه فرستادم غم آخرتون باشه    

ممنون دوستم😔

خدارحمتشون کنه منم باهات همدردم 😔

غم آخرتون باشه برای عزیزتون فاتحه فرستادم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706