2733
2734

بچه ها من خیلییییی ولخرجم..ماهی نزدیک ۴میلیون حقوق میگیرم..یک میلیون و۳۰۰قسط بانک مسکن رومیدم..بقیه شو حیف ومیل میکنم..باپسرم میریم بیرون..هرچی بخواد نه نمیگم..واسه همه کادو میخرم..واسه خونوادم مخصوصا..شورشو دراوردم دیگه.همسرم میگه عاقل باش چرااینجوری میکنی..یکی دوروز گوش میدم بعدا روز از نو روزی از نو..واقعا خودمم عذاب وجدان دارم ولی انگار خصلتمه..نمیتونم کاری بکنم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صندوق خانوادگی بزاره مجبوری هر ماه پس انداز کنی

نداریم 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
بریز تو یه کارتی که رمزشو پاره کرده باشی

سخته😣

چقد کم میدن حقوقتونو 

من فک‌ میکردم ۵ یا ۶ میگیره رادیو لورژیست

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
میتونی یه قلکم بزاری خودتو مجبور کنی که مثلا شبی چهل تومن بزاری تو قلک

امتحان میکنم..مرسی

2740

متاسفم برات ،ولخرج    بووووووووووق😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
سخته😣

طلابخرحریصت میکنه پس انداز خوبیم هس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

عزیزم ی هدفی درنظربگیر ی چیز گرون ک بخای بخری پولتو جمع کن بعد نخرش🤗😅

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
چقد کم میدن حقوقتونو  من فک‌ میکردم ۵ یا ۶ میگیره رادیو لورژیست

اخه عزیزم من هفته ای ۴روز میرم..موظفی میرم.وگرنه تا ۱۰تومنم میگیرن همکارام

بریز تو یه کارتی که رمزشو پاره کرده باشی

رمز دوم‌کاری نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گلم برای خودت هرچقدر میخوای بخر اما برای دیگران نه همونو پس انداز کن حیفه از وقتت میزنی میری سر کار برای دیگران خرج کنی برای پسرت هم خیلی خرج نکن پر توقع بار میاد عوضش براش حساب باز کن

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم