2737
2734
عنوان

دوستان اعلام نتایج عصر جدید امروز ساعت ۵:۴۵ به صورت زنده پخش میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 32 پست
عزیزم کد پارسا خایف و میکی لطفا

ستاره ۷۸۰ستاره۳۳مربع

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاساعت12 امشب فرصت هست واسه رای دادن ، چجوری اعلام نتایج ساعت ی ربع به ۶هست؟

نمیدونم دیگه

تو پیجشون استوری کردن

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2731
کد محمد زارع چنده؟

ستاره ۷۸۰ ستاره ۷۷ مربع

الان داره میده

واقعا؟

الان ساعتشو دیدم

از حالا برنامه دارن تاااااا ۱ ۲ شب

فقط وسطش فوتبال و اخبار و پبام بازگانیو قرعه کشی رفاه هم داره😂

آرزو دارم همه عاشقا به هم برسن و خوشبخت بشن  و بیزحمت به نیت حاجتی ک دارم یه صلوات بفرستید برام...❤😪
2738
فوتبال هم داره بين برنامه اخبار هم داره هلوشو بدم ليموشو بدم داره ديرين ديرين داره فكر كنم تا نص ...

چینچین 

پخت و پند

سس گوجه فرنگی دلپذیر دلبری میکنه

می خوام سالاد درست کنم

جوین بجویین لا لا لا لا لا لا

آها غذای مورد علاقه ی من اینه بیسکوییت مادر

محصولات اخوان ارغوانی برای بقیش یادم نیست

ما خرید را رنگی می کنیم

با روزی پنج هزار تومان خانه خود را فرش کنید

با همه صمیمی نیستم           تو بزار پای غرورم .          من میزارم پای شعورم
دوستان کد دختران نینجا و فاطمه عبادی رو لطف میکنید بذارید اینجا  

*۷۸۰*#۵۵

عبادی ۴۴

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
2706